Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Święta święta i po świętach, za chwilę Nowy Rok i do 2055 będziemy mieli bliżej niż do 1990 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas zapier*ala jak #!$%@? po mięsnym a my nadal więzimy się w pułapce naszej własnej, ograniczonej świadomości, zachłyśnięci wizją ulotnego szczęścia. Zgadza się, bredzę. Tak czy siak mam nadzieję, że prezenty okazały się trafione (i pachnące!), choć powinienem chyba liczyć na to, że jest wręcz przeciwnie, a na zwrotach w notino będzie można niedługo upolować jakieś okazje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Domyślam się, że karpie smakowały a barszczyk został wypity do ostatniej kropli - korzystając z odpowiedniej chwili uświadamiam i objaśniam - lekko czerwony kolor moczu czy stolca nie jest objawem choroby a występuje naturalnie u kilkunastu procent społeczeństwa, w dodatku jest całkowicie nieszkodliwy i szybko przemija. Buraczkożercy uspokojeni, przejdę więc do konkretów.

Zakończone przed świętami perfumowe mistrzostwa najlepszych nowych zapachów 2022 roku wyłoniły wasze ulubione premiery mijającego roku - wyniosły na szczyt Givenchy Gentleman Reserve Privee, zaś podium uzupełniły jeszcze Hermes Terre d'Hermes Eau Givree oraz ex aequo na trzecim miejscu Lattafa Asad i D&G Light Blue Italian Love.

Poniżej przedstawiam Wam całe zestawienie TOP42 z rozwinięte o aktualne ceny (za mililitr i za flakon), rzecz jasna najniższe według wyszukiwarki perfumehub.pl (oczywiście nie uwzględnia kuponów czy kodów promocyjnych).



Powyższe zapachy pogrupowałem Wam również w kilka pułapów cenowych: najtańsze (do 2 zł/ml), tanie (do 4 zł/ml), średnio drogie (do 8 zł/ml) oraz drogie (powyżej 8 zł/ml). W kwadratowych nawiasach przy nazwie perfum znajduje się pozycja jaką dany zapach zajął w mistrzostwach.

Najlepsze najtańsze premiery 2022 roku:


Najlepsze tanie premiery 2022 roku:


Najlepsze średnio drogie premiery 2022 roku:


Najlepsze drogie premiery 2022 roku:


Tyle ode mnie, miłego wypoczynku dla wciąż wypoczywających, miłej pracy dla już pracujących i pachnącego wtorku dla absolutnie każdego.
Wasz,
tehac

#perfumowemistrzostwa

#perfumy
Pobierz TetraHydroCanabinol - Dzień dobry! 

Święta święta i po świętach, za chwilę Nowy Ro...
źródło: comment_1672140364SD3Cyhf6BmUzY6BmJsKcrG.jpg
  • 20
Dziś do plusowania mój osobisty pupil - POTĘŻNA króliczyca. Nazwałem ja Bonnie (to nie podlega żadnej dyskusji, nie pytajcie dlaczego - wszystkie potężne króliczyce mają na imię Bonnie, tak działa życie).

To dla niej debiut na tym tagu dlatego jest trochę onieśmielona na tym podchoinkowym zdjęciu ale nie dajcie się zwieść, to diabeł w owczej (króliczej) skórze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz TetraHydroCanabinol - Dziś do plusowania mój osobisty pupil - POTĘŻNA króliczyca. Naz...
źródło: comment_1672142246EblJkUeUqNnPqGzzUj2gRy.jpg