Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@SmakoszKotow: no tak, bo producent wstawiając grę na Steam nie może jej patchować bez wciskania na siłę kolejnych pierdyliardów Rockstar Launcherów, EA Appów czy innych Battlenetów XDDDD

Zresztą w dupie mam te aktualizacje - gdyby tych gównolauncherów nie było, to może zaczęliby się przykładać do gier od strony technicznej, zamiast wydawać niesprawny paździerz, a potem naprawiać to przez 3 kolejne lata.
@KingaM: Mimo że mnie już stać na gry, to jednak jak widzę że mam do czegoś odpalić EGSa czy inne Steam +do tego jeszcze jakiś gówniany launcher wydawcy, no to sorry, może i kupię grę, ale pirat tak czy srak wjedzie, bo ja chcę po dwukliku w skrót, pominąć intro z pierdyliardem logo i wskoczyć do gry bez komunikatu, że "serwery czy twój stary są niedostępne, eloo" xD
@Radus: a #!$%@?ć korporacje, przecież twórcy #!$%@? dostają z tej forsy. Cała ta branża jest #!$%@? i nastawiona na łatwy zysk.

Zresztą teraz nawet nie kupujesz gry, tylko dostęp do usługi. Gracze są dziś tak #!$%@? w dupę, że granie "legalne" to po prostu pedalstwo.

Biedne EA nie będzie miało na wypłatę dla level designerow, chlip chlip....
@KingaM: gdyby to tylko gry. Subskrybuje do serwisu z filmami, po jakimś czasie pojawiły się reklamy w pozycjach NIE na żywo, odcinek każdy przerwany 2 razy. To pytam ich grzecznie co to #!$%@? jest, bo od dzieciństwa nie widziałem czegoś takiego oglądam jakieś period drama a tu wyskakuje mi jakiś współczesny pajac i gada o makaronie. TO mi wyjaśnili, żę to nazywa się reklama i jak chcę usunąć to 50% więcej
taa, zeby zagrac w nfs heat na steamie, to jeszcze konieczne jest pobranie launchera ea i zalozenia tam konta. Dochodzimy do sytuacji, gdzie by pograc w gierke wymagane jest uruchomenie dwoch klientow :)


@bezprzypau: wróciłem do grania po 15 latach i #!$%@? mnie strzela szczerze mówiąc. Co gra to osobny klient, konto. Mam jak stary dziadek zeszyt a w nim zapisany email,login i hasło do tych wszystkich wynalazków.
A ceny gier