Wpis z mikrobloga

Który Mirek polecał serial NEXT? Niech mi odda kilka godzin życia zmarnowane na to gówno. Główny wątek ciekawy, ciekawe też historie bohaterów. Ale mam flashbacki z LOST -nawalmy tajemnic i nic nie wyjaśniamy. Wygląda nawet jakby było tak samo jak w lostach - że jestem nażyści w momencie robienia zagadki nie mają nawet pomysłu jaki będzie rozwiązanie. Przez 10 odcinków nie wyjaśnia się niemal nic z tajemnic dotyczących serialu. Po pierwszym odcinku możecie obejrzeć 10 później wrócić do drugiego i specjalnie nie popsuje to oglądanie całości. #oswiadczeniezdupy #seriale #filmnawieczor
fimino - Który Mirek polecał serial NEXT? Niech mi odda kilka godzin życia zmarnowane...

źródło: comment_1672129521CYzFDvqLzoYUFq9hSnicKn.jpg

Pobierz
  • 4
@Poortland: @fimino:

Od dawna pisałem tutaj, że FROM to jedno wielkie guano. Kilka osób tu hajp nakręciło, ale to serialik klasy B, jak nie C, w którym nie ma ani nic ciekawego, ani odkrywczego. Dialogi drętwe, zachowania bohaterów debilne...

Z Lost ma wspólnego producenta wykonawczego i (tutaj) głównego bohatera, którego nie trawiłem w obu serialach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemjakijestem1212:
Mnie się nawet jako tako podobało ale podobnie jak w przypadku Yellowjackets mamy obietnice intrygującej historii gdzie w 1 sezonie prawie nic szczególnego się nie dzieje. Przy Lost to działało bo tamten serial oglądało się głównie dla mega dobrze napisanych i ciekawych bohaterów. Tutaj bohaterowie bardziej wkurzają więc pasowałoby pokazać więcej akcji lub szybciej rozwijać wątki paranormalne.