Wpis z mikrobloga

Cale życie zylam w przeswiadczeniu, że chłop to musi sie oswiadczyc po ok roku i nie ma sensu byc z chlopem na kocią łapę. Ze swoim niebieskim jestem 2 lata, od poltora mieszkamy razem. Zyje sie nam bardzo dobrze i na luzie. Nie czuje, zeby poerscionek mial cos zmienic na lepsze. Teraz okazuje sie, ze albo moj chlop cos kombinuje, albo chce sie oswiadczyc. No i sobie mysle, ze ja chyba nie jestem gotowa na takie zobowiazania i jakies sluby. Stresuje sie #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 44
albo zdradza


@Kanarynka: ¯\_(ツ)_/¯

bo dobrze jest jak jest

a może być lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

chlopy, ktore kochaja swoje kobiety, ale nie chca sie oswiadczyc

tu są inne czynniki
@Kanarynka: facet rozróżnia kobiety do związku i do małżeństwa
By zostać żoną kobieta powinna posiadać pewne dodatkowe cechy, których kobieta do związku może nie mieć.
To dlatego faceci się nie oświadczają. Fajnie się wspólnie żyje, ale to jednak nie materiał na żonę.

Dlatego nie rozumiem Twojego podejścia. Twierdzisz, że to ten, więc nie ma na co czekać.
PS. Udawaj zaskoczoną :)
@Kanarynka: rozważna, zaradna, potrafi gospodarować pieniędzmi, myśli kategorią "my", nie jest samolubna, potrafi się zachować, nie potrzebuje ciągłej atencji, jest opiekuńcza, rodzina ją lubi, nie ma odpałów, nie jest materialistką, jest stabilna psychicznie (brak awantur o gówno).
Zauważ, że nigdzie nie ma, że ma wyglądać jak seksbomba.

To tylko kilka wymagań. Lista może być dłuższa niż wymagania kobiet wobec mężczyzn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozważna, zaradna, potrafi gospodarować pieniędzmi, myśli kategorią "my", nie jest samolubna, potrafi się zachować, nie potrzebuje ciągłej atencji, jest opiekuńcza, rodzina ją lubi, nie ma odpałów, nie jest materialistką, jest stabilna psychicznie (brak awantur o gówno).

Zauważ, że nigdzie nie ma, że ma wyglądać jak seksbomba.

@lexico: czyli kobiera idealna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)