Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@profkaufman widzę że się w tym orientujesz, więc dopytam, jakie mogę bez problemu sobie zainstalować w miejsce tego co powyżej RCD210? czy muszę mieć jakieś ramki czy kable dodatkowe do tego
via Android
  • 0
@oscillatorxx p&p czyli mam rozumieć, że jak wyjmę te moje RCD 210 to podpinam powiedzmy RCD 510 tak samo i działa? Nie potrzebuję niczego? Jakiś kabli czy wtyczek czy ramek?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perke: ramka ta sama. Rcd510 włożysz bez problemu. Kup tylko takie z kodem. Ja przeszedłem z takiego jak twoje na rcd510 i w późniejszym czasie dodałem kilka usprawnień
@Perke: Zależy czego potrzebujesz. Jak chcesz AA/CarPlay to poszukaj sobie w necie RCD330 plus, to było montowane w chińskich VW i pasuje plug&play, masz tam od razu slot SD, USB i wbudowany bluetooth (normalnie w VW nawet z RCD310/510 czy RNSami potrzebujesz dodatkowego modułu BT). Minus taki że nie radio nie ma RDS i nie ma CD.
via Android
  • 0
@profkaufman kilka usprawnień czyli co dodałeś? Btw może głupie pytanie ale czy zmiana na to RCD 510 mi coś da? Tzn czy to ma bluetooth albo AUX, bo jak mam tego RCD 210 to kompletna kiszka ani AUX ani bt null, a jeszcze i ekran się zesrał
@Perke: Tak jak mówię w tej platformie VW Bluetooth nie jest w wbudowane w radio tylko jest oddzielnym modułem który znajduje się w desce albo pod fotelem pasażera i w zależności od wersji obsługuje tylko telefon albo też BT audio. Żeby to zrobić jak fabrycznie trzeba by kupić RCD310/510 + moduł BT i jeszcze ciągnąć wiązkę z mikrofonem itd. Dlatego polecam zainteresować się RCD330 plus.
@Perke: Jak ma być budżetowo to kup sobie w ogóle baseusa F40 - transmiter FM z BT, jakość nie jest wybitna ale w polówce pewnie i tak nie ma co wybrzydzać z jakością dźwięku. Ewentualnie jak będzie słabo to wymień na RCD310 z kablem aux(podpinasz z tyłu do wtyczki), wtedy auxem możesz tego baseusa podłączyć i jakość o wiele lepsza. EDIT: z tego co widzę do RCD210 też da się podpiąć
via Android
  • 0
@burnthefires heh, ale mnie wkuw ogólnie wziął na to polo, bo mam to zasrane RCD 210 - ekran świeci na niebiesko i nie pokazuje żadnych liter/ cyfr... Choć działa dziadostwo, no i co robić się zastanawiam bo mam transmiter z poprzedniej toyoty i jest dobry i to mi w zupełności wystarczy, ale nie mogę przecież ustawić fal jak ekran padł( chyba padł), mam też radio Pioneer 1 din --- kolejny problem bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Perke: ja posiadam rcd510 wersja na Chiny(brak RDS) w wersji z wejściem na kamerę cofania. Więc dodałem parktronik i kamerę cofania z passata CC (chowana w znaczku) oraz dodałem moduł bluetooth premium z passata b6 (przesył audio a2dp i obsługa telefonu), to wszystko okraszylem przerobionym licznikiem ze skody Rapid z mfa+ gdzie mam wyświetlane informacje z radia i telefonu a sterowanie mam poprzez multifunkcyjna kierownicę ze Scirocco R