Wpis z mikrobloga

Powalony zarząd mojego klubu zaakceptował ponad moją głową totalnie gównianą ofertę Salzburga za mój megatalent, który miał potencjał żeby niszczyć Ekstraklasę przez ładnych kilka lat. Nie mogłem już nawet protestować, bo raz już mi w takiej sytuacji zarząd przyznał rację i wycofał zgodę na transfer. Totalnie debilne. Chłop, za którego szło przytulić kilka milionów euro odchodzi za jakieś śmieszne 450 tysięcy euro + 1mln w jakichś ratach i klauzulach.

Drugi taki koks już mi się nie trafi w tym biedackim klubie ()

#footballmanager
Pobierz melquiades - Powalony zarząd mojego klubu zaakceptował ponad moją głową totalnie gówn...
źródło: comment_1672085048xHQKLeZ0m3Zw4QtyxMvhJa.jpg
  • 9
@Banderoza: Ale ta sytuacja jest kretyńska, bo ani ja go nie chciałem jeszcze teraz sprzedawać, ani on nie naciskał nawet na transfer. Całe zimowe okno odrzucałem za niego jakieś śmieszne oferty z zagranicy. Raz już ten Salzburg rzucił ofertą, gdzie razem z bonusami i ratami przekraczało wszystko milion euro i już wtedy mój zarząd przyjął za mnie ofertę, ale jeszcze udało mi się ich przekonać że to błąd. Ale dlaczego nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melquiades: zostaje spróbować sprzedać go za niska kwotę z procentem od następnej sprzedaży i może wybierze coś innego a ty zarobisz w przyszłości. A jeśli chciałbyś trochę oszukać system to wystarczy ustawić kwotę wywoławcza na 0 i odrzucać wszystkie oferty
@Noiser13: Nie chcę się do takich niecnych praktyk uciekać. Jednak mój klub jest biedacki więc taka pajacerka zarządu jest realistyczna. A procent od zysku z następnego transferu na szczęście był w tej żałosnej ofercie i to aż 40-procentowy
Powalony zarząd mojego klubu zaakceptował ponad moją głową totalnie gównianą ofertę Salzburga za mój megatalent, który miał potencjał żeby niszczyć Ekstraklasę przez ładnych kilka lat.


@melquiades: bolączka wszystkim fanów #fm Mi co edycję, jak ogarnę jakiegoś dobrego młodzika, to go #!$%@?ą za jakąś śmieszną kwotę do klubu, gdzie (prawdopodobnie) będzie grzał ławę. I to mimo sprzeciwu wobec transferu mam sytuację:
-9:45 dobrze zablokujemy transfer (transfer zablokowany);
-9:58 wiemy, że zablokowaliśmy ten