Wpis z mikrobloga

@palevicev: a jakie masz problemy ze snem? Jak nie możesz zasnąć, to w aptece masz mnóstwo tabletek ziołowych na sen. Ja waporyzuję susz CBD, pomaga się wyciszyć i zrelaksować, dzieki czemu o wiele lepiej się zasypia, no i trochę pomaga w momencie, gdy się ma ochotę na THC
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArcyPrzegryw: @jasmina-grygiel: Nie wiem czy teraz mam problemy ze snem ale wcześniej jak odstawiałem bucha to leżałem jak na zwale i noc nie dawała snu. Teraz chlor jako ogłuszacz przed snem zamiast wiadra, pod koniec tygodnia spróbuję melatoniny żeby nie jeść zbytecznie neuroleptyków.

Ale pytam o protipy również nie związane z usypianiem
  • Odpowiedz
@palevicev: trzeba zająć myśli czymś innym, ale nie przed monitorem. Ważne żeby mieć z kim pogadać i mieć co robić przez cały dzień. Jeśli jesteś sam i siedzisz cały czas w domu, to jest najgorsza z możliwych opcji. Musisz też produkować dopaminę, wcześniej robiła to maryśka. Można biegać, śmiać się, albo jeść czekoladę. No i moim zdaniem najważniejsze - CBD, albo olejek, albo susz.
  • Odpowiedz
@palevicev: Jak sie dużo pali to nie masz szans normalnie spać, każdy palacz tak ma. Po prostu dosłownie musisz się parę dni pomęczyć i wyjdzie Ci to na dobre. Jak przeskoczysz na leki to łatwo sobie poradzisz ale potem ciężko może być wyjść z leków. Nie namawiam ale radziłbym spróbować przemęczyć się nawet ten tydzien-dwa z #!$%@? snem i jak chce Ci sie palic i palisz to polecam rzucic fajki mi
  • Odpowiedz