Wpis z mikrobloga

@trzyakordy: 750 k2 we flagowym malowaniu, pełnym oryginale (tylko filtr powietrza jest KN) i teraz na sezon zmieniam wydech i szybę. Z Gixx'em to było tak, że jak go zobaczyłem pierwszy raz to jeździłem romkiem 125 a ten Gixx to wyglądał jak prom kosmiczny. zacisnąłem zęby i pięści i powiedziałem: "#!$%@?, kiedyś będę miał"...no i proszę ja Ciebie "kiedyś" w moim przypadku trwało 3 lata. Zrobiłem kat A i szukałem sześćsety
@krulsmokuf uważny obserwator ( ͡º ͜ʖ͡º)

@600GSX-R kurna, miałem kiedyś ZXR750 ale h1 bodajże wersja, 88 albo 89 rok. Historia życia, byłem wtedy jeszcze w samochodówce;D Gix kozacka maszyneria, choć ja najcieplej to chyba jednak wspominam CBR, dwóch ziomków miało i co było przygód z tymi motorami to jak mówisz - przy piwku trzeba opowiadać xD
@600GSX-R na YouTube jest film jak z jakiegoś przecinaka (nawet nie wiem czy nie Gixa właśnie) crossa zrobili:D ogólnie wszystkie sprzęty gdzie przestaje się liczyć ekonomia coś tam w sobie mają, może pomijając typowo luksusowe wozy bo to mnie nigdy nie kręciło xd
@trzyakordy: ja oglądam GhostRidera - wszystkie 6 części jest na YT. Lubię też stare filmy ze stuntu - jak to wszystko się zaczęło i co #!$%@?ł Mario z Wheelie Brothers na seryjnym litrze K2.
....a co do wozów to dla mnie nr1 MB w140 i długo, długo nic.
@600GSX-R tak apropo czasów, to aż sobie chyba odpalę zaraz Back to the future:D Delorean to był sprzęt, wyglądał jak miliony monet a technicznie to był jak jakiś amerykański Polonez xD