Wpis z mikrobloga

Największą krzywdę Czesławowi Michniewiczowi zrobił jego największy obrońca, jeden z właścicieli #kanalsportowy - Krzysztof Stanowski. Dziwie się, że oni sami nie doszli do wniosków, że takie zakłamywanie rzeczywistości i bezkrytyczność względem Czesława przyniesie mu więcej złego, niż dobrego. Wydaje mi się, że główna niechęć i najazd na Czesława wynikał właśnie z tego, co Stanowski #!$%@?ł na Twitterze i w programach ze swoim udziałem. Ba, on dalej twierdzi, że to co mówi jest prawdą. Wychodzą może z założenia, ze kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawda. W czasach Forbricha przynosiło to efekt.. teraz niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oddzielną sprawą jest to, że trener to cwaniak i zawadiaka, któremu ego wywaliło w kosmos po wygranym meczu ze Szwecją i jako selekcjoner poczuł się na tyle bezkarny, że bez większych przemyśleń zaczął #!$%@?ć taką wioskę na konferencjach czy w różnych wywiadach atakując poszczególne osoby. Całe uniwersum Michniewiczów, syn i on sam z pomocą Krzyśka Stanowskiego doprowadziły do tego, że gość został zwolniony, bo gdyby został to dziennikarze z dużą częścią kibiców by ich wywieźli na taczkach. I wiecie co? Bardzo dobrze. Oby jak najmniej takich osób dopuszczonych do koryta.
#reprezentacja #meczyki #mecz #weszlo #pzpn #sport #pilkanozna #mundial #kanalbekowy
  • 4
  • Odpowiedz
@iksboks Stanowskiemu udało się przeforsować narrację, że gruby Czesio jest strateg prima sort, więc czemu miałby nie jechać na tym do końca? Ja czytam teraz opinie, że Papszun, który trenersko bije knura na głowę, nie nadaje się trenera kadry, to widzę, że ludziom da się sprzedać każda bajkę xd
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: Papszun się nie nadaje, nie dlatego że jest słabszy trenersko od Michniewicza, tylko dlatego że jest słaby trenersko na tle potencjalnych kandydatów. Michniewicz, Nawałka, Brzęczek czy Smuda też się nie nadawali, podobnie jak chyba każdy trener z wyjątkiem Beenhakkera od czasów Górskiego.

Czas najwyższy brać fachowców i skończyć z miernotami, szczególnie w momencie kiedy mamy kadrę do przebudowy bo trzon się zestarzał. Równie dobrze można wziąć Stokowca albo Mariusza
  • Odpowiedz