Wpis z mikrobloga

Mam znajomą która pracuje w szkole tańca i powiem tak - internet zrobił swoje. Był nawet kiedyś podobny wątek na wiżazu, że z powodu zwiększonej ilości przegrywów zapisujących się na takie kursy wprowadzono ograniczenie liczby facetów albo zapisy były tylko dla par XD

Niedługo tak samo będzie z planszówkami, bo normiki zaczną tam wysyłać spierdonów i będą ogłoszenia "tylko dla grup znajomych"

XDDD
#blackpill #przegryw #rozwojosobistyznormikami
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdamKarolczak02137: Ja bym mógł być takim generałem #!$%@?. Np w 13 chłopa się zapisujemy na kurs tańca i ja im robię positive reinforcement np. "Anon #!$%@? ale wywijasz na tym parkiecie", żeby się poczuli raźniej. Serio, jakby laski zobaczyły, że ci goście są tam regularni to by się wypisali. Albo nas by wypisali, bo przez nas traciliby klientów xD
  • Odpowiedz
@Eremites: Swoją drogą te całe akcje typu "darmowe sauny w środy tylko dla kobiet" na które wykopki krzyczą to właśnie z tego powodu się biorą, że kobiety chcą być same. I tu nie chodzi o to, że ktoś je tam molestuje; ich sama obecność obcych mężczyzn brzydzi i odstrasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niedługo tak samo będzie z planszówkami


@AusserKontrolle: w grupie osiedlowej gdzie chodzę są autystycy i nie ma problemu, chyba że za długo myślą nad ruchem
raz była też autystyczna szara myszka tak koło 17 lat, ale zobaczyła że nie ma chadów i się zmyła, bo więcej jej nie widziałem.
  • Odpowiedz