Wpis z mikrobloga

Janusz Basałaj zdradził, jak selekcjoner zareagował na decyzję Cezarego Kuleszy.

- Czesław Michniewicz był tak zaskoczony, że kiedy dowiedział się od Cezarego Kuleszy, że już go nie ma, natychmiast poszedł do windy i zjechał na dół - powiedział.

- Nie mówię, że się nie pożegnał, bo na to ma jeszcze czas, ale tak nie reaguje człowiek, który dostał między oczy. Wydaje mi się, że jechał przekonany o tym, że będzie to rozmowa wychowawcza, ale kontrakt zostanie przedłużony - dodał.


Ja myślałem, że Stanowski sobie żartuje z tymi buńczucznymi tweetami, że Michniewicz pozostanie selekcjonerem, tak samo jak z tym mówieniem, że on jechał na to spotkanie z Kuleszą święcie przekonany, że właśnie będzie przedłużać kontrakt. No a wychodzi na to, że oni na serio tak myśleli xDDDD

Ciekawe, czy to Kulesza tak go zbajerował (ale sam fakt, że nie przedłużono mu automatycznie kontraktu, powinien dawać mu do myślenia, że może się spodziewać bezrobocia), czy on faktycznie jest tak odklejony, bo informacje o nastrojach czerpie od syna i Stanowskiego.

#kanalsportowy #kanalbekowy #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz bezbekpol - > Janusz Basałaj zdradził, jak selekcjoner zareagował na decyzję Cezarego...
źródło: comment_1672051207mP81W9xmCS3vTibWgsJLPR.jpg
  • 15
@Lunat: książka biała siła czarna pamięć, pokazująca kontakty nazioli z szefami klubów piłkarskich, gangsterka i władzami białegostoku o kuleszy też jest
@bezbekpol: Ale jakie to trzeba mieć ujemnie IQ, żeby #!$%@?ć największą aferę wokół reprezentacji być może w całej jej historii, rozpieprzyć i tak ciężko budowany wizerunek PZPN, rozpieprzyć w rok wizerunek reprezentacji, nastawić przeciwko sobie zarówno kibiców jak i piłkarzy a następnie jechać do szefa będąc pewnym przedłużenia umowy xD