Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy warto grać jak mam np. 2 razy w tygodniu czas max. 30 minut. Czy nie będę czerpać przyjemności z rozgrywki?

@repcak_1: bez sensu nawet 1 misji nie zrobisz
  • Odpowiedz
@Kraciach: Ja po paru godzinach w trybie jakości nie zauważyłem dropów na ps5, ale jestem jeszcze w białym sadzie, może dropy są dopiero przede mną ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chociaż i tak ostatecznie zostawiłem grę w trybie wydajności, głównie dlatego ze ma wtedy wyraźnie wyższą rozdzielczość i dużo mniejszy input lag - w trybie rt przeszkadza to tak mocno ze czasami nie wyrabiam z unikami xd
  • Odpowiedz
Nadal trzyma poziom grafika, ale no piękna to przesada, jak ktoś ogrywa najnowsze produkcje


@WpiszecokolwiekPDW: Jeśli popatrzymy na Next Gen Update, to W3 w tej wersji jest chyba najnowszą grą AAA ;). I np. RT jest tam jednym z topowych, jakie dotąd zastosowano. Inna sprawa, że na konsolach jest ograniczony, a na PC wymaga na dobrą sprawę RTX 4000.

szkoda, że system walki jest taki upośledzony


@Foyth: A konkretnie? Ludzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nadal trzyma poziom grafika, ale no piękna to przesada, jak ktoś ogrywa najnowsze produkcje


@WpiszecokolwiekPDW: Jeśli popatrzymy na Next Gen Update, to W3 w tej wersji jest chyba najnowszą grą AAA ;). I np. RT jest tam jednym z topowych, jakie dotąd zastosowano. Inna sprawa, że na konsolach jest ograniczony, a na PC wymaga na dobrą sprawę RTX 4000.


szkoda, że system walki jest taki upośledzony


@Foyth: A konkretnie? Ludzie
  • Odpowiedz