Wpis z mikrobloga

Robota, robotą, ale regularnie wypada też przejrzeć Sympatię. Wiadomo, zero szans, ale człowiek wciąż ma głupią nadzieję. Dzisiaj wpadło kilka nowych twarzy (to chyba efekt świat?). Niektóre różowe to problemy dosłownie mają wypisane na twarzy. Nie jestem wybredny, bo gówno mam do zaoferowania ze swojej strony, ale jak widzę te opisy i zdjęcia, z których aż bije roszczeniowość wobec chuopa, to wolę nie nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu, żeby nie usłyszeć jeszcze czegoś gorszego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znalezienie różowej po lvl30, to gorzej niż szukanie igły w stogu siana. Praktycznie niewykonalne.

I jeszcze na koniec jeden opis, który pokazuje, jak bardzo chuopy mają przewalone na rynku.

Bardzo mi przykro ale z uwagi na reglamentację W-ści, nie jestem w stanie odpisać wszystkim.


#przegryw #samotnosc
  • 14
@Kuba04: boję się młodszych, bo one życia nie znają, a jednocześnie liczą na szybki awans społeczny w zamian za związanie się ze starszym. Ogólnie bez własnego mieszkania i dobrego auta to gówno zdziałam, więc tak tylko sobie przeglądam, marząc o odmianie losu. Mam jedną taką dodaną do ulubionych, ale nie mam nawet odwagi napisać, bo wiem, że nic z tego nie wyjdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@truchuo: ale masz techniczne podejście, jakbyś był jakimś multimilionerem którego każda chce wykorzystać.

"Boje sie kobiet, bo nie znają życia i liczą na awans społeczny" xDDD.

Zacznij od traktowania kobiet jak ludzi, bo ewidentnie tego nie robisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mozis:

"Gdyby każdy, kto uważał że mu sie nie uda, nawet nie spróbował, to gdzie bylibyśmy dzisiaj?" -Nicholas Sparks

@mozis: prawda, ale szanse na sukces niewielkie, a porażka jest bardziej pogłębi moją depresję. Gdybym miał wygląd chada, to bym już dawno z nią się spotkał. Niestety z wyglądu zero, finansowo też lipa. Co ja jej mogę zaproponować? Uczciwość i wierność? Parsknie śmiechem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@truchuo: ale masz techniczne podejście, jakbyś był jakimś multimilionerem którego każda chce wykorzystać.


"Boje sie kobiet, bo nie znają życia i liczą na awans społeczny" xDDD.


Zacznij od traktowania kobiet jak ludzi, bo ewidentnie tego nie robisz.


@Bover: czytaj proszę dokładniej. Napisałem, że młodszych się obawiam. Młodszych, bo one jeszcze myślą, że każdy chuop po 30 jest milionerem. A ja właśnie nie jestem, więc nie pasuje do ich wyobrażeń. A
@truchuo: Stary, jako przegryw, pakowanie się w związek z kobietą po 30 to jest samobój - ona Ci wejdzie na głowę i już nigdy nie zejdzie.
Szukaj młodej, oboje wyjdziecie na tym lepiej.

Kobiety po 30 umieją już w życie, są ogarnięte i oczekują ogarnięcia od faceta. Poza tym wiedzą czego chcą, ale też wiedzą czego nie chcą... No i świetnie potrafią manipulować i grać na emocjach chłopa, który nie umie
@Ranger: Dużo racji w Twej wypowiedzi. Znam kilka różowych powyżej lvl35 i dokładnie tak to wygląda. Z drugiej strony o młodszych już pisałem jw. Pozostaje umrzeć w samotności ()