Wpis z mikrobloga

@PrawdaPrawda dokładnie takie samo zdanie mam, dołożę do tego, że biedna Kasia nie ma szacunku do siebie za grosz. To i tak się rozleci, a ona wracając tylko przedłuża męki konającego.

Dowie się niedługo jakim ten ciul jest dwulicowcem i wróci z płaczem do matki idiotki, która będzie zdziwiona:"Jak to przecież mieliście być razem? Zobaczysz córcia jeszcze będziecie."
@PrawdaPrawda: #!$%@? co jest nie tak z tym #!$%@? thermomixem? xd zawsze jak spotykam hejty na niego a nigdy nie ma argumentów, wygląda jakby jedynym argumentem hejterów było to, że ich na to nie stać xd
@PrawdaPrawda: Po prostu próbowałem się dowiedzieć konstruktywnych argumentów, a tu od razu spina o "oburz" :) Chciałem poznać konkretnie wady tego urządzenia, bo lurkując wykop spotykałem się już wcześniej z hejtami, ale zawsze bez konkretów, to źle że tak napisałem? xd
@-PPP- głównie chodzi o to, że to niewiele więcej niż mikser z funkcją grzania, a kosztuje grube pieniądze niewspółmierne do tego, czym jest. Dodatkowo ludzie na grupach zachowują się jakby dzięki niemu zostali narodem wybranym, a znam takich co w tym głównie owsiankę na śniadanie gotują. Ja tam nie hejtuję, bo niektóre rzeczy dobre z tego wychodzą i byłem świadkiem jak osoby, którym nie chciało się zrobić jajecznicy dzięki thermomixowi zaczęły gotować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@-PPP-: teoretycznie nic nie jest z nim nie tak poza tym, że sprzedawcy opisują jedynie jego zalety, a ukrywają wady. No i cena moim zdaniem zawyżona. Jeszcze parę generacji temu faktycznie był spoko, ale teraz poza tym ze płacisz za urządzenie 7k to musisz potem jeszcze płacić abonament za dostęp do przepisów bo inaczej nie będą ci działać. Plus zawsze to reklamowali jako jedno urządzenie ktore robi wszystko, ale teraz wciskają
@-PPP- jak to nie ma? Ludzie od dawna tutaj piszą, że ci przedstawiciele handlowi termomixa próbują ludziom wcisnąć niezbyt udany garnek tylko z kilkoma funkcjami za 7k, traktując to jako zbawienie każdego szefa kuchni z gwiazdką Michelin xD jak ktoś nie umie gotować i trzeba kogoś dosłownie prowadzić za rączkę w kuchni, to może jest ok, ale dla zaawansowanych to jest śmiech na sali, bo za ten hajs można kupić porządnego kenwooda,