Wpis z mikrobloga

Dziadek opowiadał jak to widzi różne duchy, często mu się objawiają jego starzy znajomi sprzed 25 lat a ostatnio objawiła mu się nasza sąsiadka która zmarła na COVID. Ona zapowiadała ze jak umrze to nastraszy mojego dziadka. Po 3 dniach od swojej śmierci pojawiła się na krześle i zaczęła dyszeć, jakby chciała powiedzieć, że się udusiła. Dziadek pisze książki, obsługuje komputer, nie jest szalony. Nie mam powodu żeby mu nie wierzyć lecz mam takie podejrzenie, że jednak to wytwór jego już wiekowego umysłu. Co wy o tym sądzicie? Na pewno macie w rodzinie kogoś kto opowiada takie nadprzyrodzone rzeczy. Opowiedzcie swoje historie lub historie waszych bliskich, zawsze mnie takie tematy ciekawiły.
#wigilia #swieta #nadprzyrodzone #duchy

Wierzysz w życie po śmierci?

  • Tak 40.4% (44)
  • Nie 35.8% (39)
  • Nie wierzę, ale chciałbym wierzyć 23.9% (26)

Oddanych głosów: 109

  • 10
@umcumcumcbejbe: moja swietej pamięci babcia tak miała ale to z niedotlenienia według lekarzy, była przez ostatnie lata życia w bardzo kiepskim stanie. A osobiście to kilkanascie lat temu gdy moja druga babka była już w agonii to dzień przed jej śmiercia o godzinie 00:03 usłyszeliśmy z mamą i siostrą jak w drugim pokoju na legalu coś przesunęło krzesło wiklinowe i zrobiło kilka kroków. Więc tego nie można już obrać jako omam
@rysio77: w pierwszym przypadku bodajże niewydolność krążeniowo oddechowa i przez to niedotlenienie mózgu które powodowało halucynacje a w drugim mama prawie natychmiast poszła zobaczyć i nikogo nie było ¯\_(ツ)_/¯
Niedługo twój dziadek odejdzie, kwestia paru miesięcy , roku najwyżej, zawsze przed śmiercią starsi ludzie mają other side glitch.
@umcumcumcbejbe: moja babcia jakieś 1/2 lata przed śmiercią ciągle mówiła takie rzeczy a to, że to ktoś z kuchni się na nią patrzy,a to żebym wyprosił tę Panią co przyszła do niej a innym razem, że ktoś na czarno ubrany do niech macha z innego pomieszczenia takich akcji było z 10 przez jej śmiercią itp.

Kiedyś się zgadałem z jednym mądrym człowiekiem co poskutkowało tym, że poszukiwałem informacji w necie na