Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Xefirex: niby inflacja, żarcie drogie, usługi w #!$%@? drogie, raty #!$%@?ło dwukrotnie a ludzie nadal znajdują hajs na takie pierdoły. Czego nie rozumiem
  • Odpowiedz
U mnie na facebooku i instagramie pełno tego typu sesji typu całujące się pary i bąbelki, a w tle choinka. Rzygać się chcę, odstawiam portale społecznościowe na 2 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Xefirex: Takie związki działają bardziej na zasadzie układu niż zdrowej relacji. Bez tej sesji byłby pewnie młyn na chacie, a tak wszystko w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xefirex: trochę nie rozumiem w przypadku FB. wszystkich znajomych można "odobserwować" i nie oglądać na tablicy niczego co publikują. od wielu lat tak mam i nie mam pojęcia o niczym co robią i publikują znajomi, póki sama nie kliknę na ich profil (czego i tak nie robię). polecam spróbować.
  • Odpowiedz
@Xefirex: „ Rzygać się chcę, odstawiam portale społecznościowe na 2 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)”

Odstaw na dłużej niż 2 dni. Najlepiej na zawsze. Dobrze Ci to zrobi. Pozdro
  • Odpowiedz
@Gnojokok: i właśnie dlatego portale społecznościowe ryją banie. Ludzie mają tendencję do porównywania się z innymi, a tutaj widzą same sukcesy. Przy takich porównaniach zawsze wyjdzie się na minus choćby było się modelem z milionami na koncie
  • Odpowiedz