Wpis z mikrobloga

Coś mi nie pasuje w tych hempshotach. One w składzie poza dodatkami smakowymi, konserwującymi itp. mają wypisany "olej z nasion konopi siewnych" i nic innego z konopi już nie ma. Ja zawsze żyłem w przekonaniu, że w nasionach THC nie ma i dlatego np. nasiona kupimy legalnie a Marysi nie tym bardziej tak powinno być przy konopi siewnej. Jak więc to może klepać? Dodają THC do max 0.3% osobno? A może to nie jest taki naturalny produkt? Ktoś to może wyjaśni?
#greenout #wykopjointclub
#dutchtherapy #cbd
bahometh - Coś mi nie pasuje w tych hempshotach. One w składzie poza dodatkami smakow...

źródło: comment_1671883910ZjSPBGH6n2OHoGxqy9s9Nc.jpg

Pobierz
  • 13
@bahometh: nasiona mają też śladowe ilości thc

Drug-type seeds were found to contain much higher levels of delta9-THC (35.6-124 microg/g) than fiber (hemp) seeds (0-12 microg/g). The majority of delta9-THC was found to be located on the surface of the seeds.
@Krzyszt00f: @bahometh: Nasiona też posiadają śladowe ilości thc, a na olej jak wiadomo potrzeba parę kilogramów, gdzieś wyczytałem że potrzeba powyżej 5 kg nasion na litr więc jak sobie to przemnożymy to wychodzi spora liczba thc.
@diler_biedy: Miałem akurat 70 zł na karcie podarunkowej, więc nie wytrzymałem z ciekawości i zamówiłem fresh bomb o smaku cola w wersji strong. Na sylwestra powinno dojść. Ile tego na pierwszy raz dla człowieka co nie lubi "składać się jak origiami" i pali z 2-3 razy max w miesiącu? 20 ml będzie ok?
  • 1
Przetestowałem sobie tego stronga i faktycznie działa. Pierwszy raz w sylwestra chociaż nie planowałem albo wypiłem wtedy ok 0.7l wódy co mocno stłumiło efekt i pomyślałem "coś tam działa, ale bez fajerwerków. Druga próba wczoraj też 20 ml bez alko i zadziałało miodzio mega chillująco i właśnie podobnie do Mari razem z cbd spalonym. Rozkręca się 1.5 h do pełni efektow i działa z 3h. Ogólnie polecam dla mnie osoby niepalącej nikotyny
@bahometh:
Ja wczoraj pierwszy raz tego stronga spróbowałem. Wypiłem o 17:00 10 ml. Zero efektu po 2ch godzinach. Dopilem jeszcze 5 i tak kilka razy co pół godziny.
W efekcie zeszło około 30 ml i o godzinie 21:00 wreszcie weszło. A o 22:00 to już mnie złożyło :D poszedłem spać o 23:00 bo już było wyjątkowo nieprzyjemnie :/

Także nastepnym razem max 15-20 na raz i tylko lipa że 3-4h się