Wpis z mikrobloga

Dziękuję @nemokrinis za super paczuchę #pokapake , najszybciej dogrzebałem się do blach, gdzie mój arsenał był ubogi, bo zawsze gumy i gumy więc na wiosnę mam nadzieję że nie małego króla wód się wyłapie, muchy mnie zaskoczyły, bo to metoda której do tej pory nigdy nie próbowałem, czyli jednak będzie trzeba opłacić składkę tym złodziejom z PZW ( ͠° °) Nie zarybiajo ino kradno ! Kubeczek na bank znajdzie zastosowanie jak będzie wycieczka w plener za karpiami, i dumnie kawsony będą pite. Co do słodkości to daimy już prawie znikły , pomarańczka też zajebista, a reszta czeka na gości. Narzeczona mówi, że te kwaśne to strzał w 10 bo uwielbia takie mega kwaśiory () Z tajemniczą "paczką w paczce", zastanawiało mnie po co ktoś aż tak zapakował skarpety
( bo myślałem że po to było o to pytane ) a tu zaskok jakieś tajemnicze eliksiry z atomizerem. Przydadzą się na pewno, zwłaszcza ten od usuwania owadów, bo często jestem w trasie do Trójmiasta. Kiedyś liznąłem detailingu ale jakoś nigdy nie było tyle czasu na pucowanko, jedynie został mi po tych czasach wosk SwissVax. Co do listu to ubawiłem się czytając go, zwłaszcza jak mój komentarz jednak namieszał ( ) Jeszcze raz dzieki ogromne za paczuchę, i wszystkiego najlepszego z okazji Świąt !!!
Pobierz bezi - Dziękuję @nemokrinis za super paczuchę #pokapake , najszybciej dogrzebałem się...
źródło: comment_1671880734aVtAUWmWiwJkN3zXs7pTGh.jpg