Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: dlatego doktryna zachodu do nie eskalacji jest #!$%@?ństwem. Gdyby Ukraina mogła reagować oko za oko to ruskie nie czuli by się tak bezkarnii. Wywalone zachodu co do biznesów z Rosją też robi swoje. Dlatego polaka powinna mieć rakieta zasięg Moskwa i jak coś to gruzować ząb za ząb. Dokładniej jest taka doktryna obrona Izraela i Tajwanu, to wyspy najeżone rakietami, które w przeciwieństwie do atomówek można używać. Jakby Chiny ostrzelały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ArtBrut: dlatego doktryna zachodu do nie eskalacji jest #!$%@?ństwem. Gdyby Ukraina mogła reagować oko za oko to ruskie nie czuli by się tak bezkarnii. Wywalone zachodu co do biznesów z Rosją też robi swoje. Dlatego polaka powinna mieć rakieta zasięg Moskwa i jak coś to gruzować ząb za ząb.

@N331: może zostaw prowadzenie wojny myślącym trzeźwo ludziom.
  • Odpowiedz
@ArtBrut: Moderatorzy tego portalu mają jakiś klin wbity w resztkę mózgu xD usunęli mi komentarz w którym nazwałem ruskie śmiecie ruskimi śmieciami, no ja #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@Mave: Masz na myśli Scholtza który już mówi o dogadywaniu się z Rosją po wojnie czy Macrona który chce im dać gwarancję bezpieczeństwa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: Masz na myśli Scholtza który już mówi o dogadywaniu się z Rosją po wojnie czy Macrona który chce im dać gwarancję bezpieczeństwa?

@revin: ani jeden, ani drugi nie prowadzą tej wojny.
  • Odpowiedz
Dlatego polaka powinna mieć rakieta zasięg Moskwa


@N331:

Pomijając ruską OPL to cała europejska część orkowni jest w zasięgu polskich f16 i pocisków JASSM przez nie przenoszonych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@revin: zdecyduj się czy rozmawiasz o dostarczaniu sprzętu czy o doktrynie militarnej. To USA decyduje co NATO może na froncie i jaka siła odpowiadać na ruchy Rosji. Przywódcy Francji, Niemiec i Polski to zwykłe pachoły.
  • Odpowiedz