Wpis z mikrobloga

Biedny włoski enriqe z erazmusa. Długo nie podymał juleczek w tej Warszawie. Został pokonany przez konkurencyjną grupę naładowanych testosteronem Tadżyków.

Wraz z postępem kobiecej hipergamii rywalizacja zagraniczniaków o p0lkowe wadzajny się zaostrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-trzej-mlodzi-wlosi-zostali-pobici-przed-klubem-w-centrum-jest-akt-oskarzenia-dla-warszawskich-studentow-6549245

#blackpill #erazmus
Pobierz REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Biedny włoski enriqe z erazmusa. Długo nie podymał jul...
źródło: comment_1671876838ENyIIE8sJpMCEXRSHKmPnp.jpg
  • 17
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Tak to musiało się skończyć, gdyż najwyraźniej trafili na potomków Czyngis-chana. Według naukowców z Dickpill University of Vorkuta średnia khutasa w Tadżykistanie u zstępnych tego wielkiego namiestnika stepu to 45cm (kiedyś średnia była wyższa, ale stres, niezdrowe jedzenie i styl życia promowany przez ZSRR spowodowały spadek). We Włoszech u przeciętnego 0skarka jest zaledwie "średnie" 24cm. Natura
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Oskarek z obitą mordą, jak mi z tego powodu wszystko jedno, nieważne co takiemu zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KondominiumKatoSocjalistyczne: a co mnie ma los jakiegoś zagraniczniaka obchodzić, małpy się biją to trzeba patrzeć na widowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mnie by ktoś pobił to też wszyscy mieliby wywalone no to dlaczego mam ubolewać nad innym typem xD