Wpis z mikrobloga

@Badyl69

serio lego miasto go nudzi? Helikoptery samoloty złodzieje straż pożarna? Dźwigi lawety i pociągi?


Jako ojciec pięciolatka, którego takie zestawy właśnie nudzą dziwię się, że się dziwisz( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chłop kupił dziecku zabawkę, dostał zjebę bo prawiczkom w necie się uroiło, że wiedzą lepiej z czym jego dziecko sobie radzi XDDD

@TrzezwyIrlandczyk: ON LECZY KOMPLEKSY KWIIIIIIII xDDD


@mentari: i jeszcze moderator wywalił komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moderator ewidentnie poczuł się urażony tym "prawiczkiem z netu"...
  • Odpowiedz
@Winsomeboy
@przemek-

Ale się zesraliscie XD ja też zawsze wolałem zestawy dla starszych, jak by mi stary kupił duplo jak miałem 4 lata to bym mu to podkładał codziennie na podłogę koło lozka

Jeszcze coś piszecie o kompleksach opa albo że coś każe dziecku na siłę XD jesteście nienormalni
  • Odpowiedz
@fizzly: @przemek-: lol co za imba w komentarzach. Mój młody (lvl 5.5) ostatnio złożył zestaw oznaczony 18+. I co? Okazuje się, że nikt tego nie sprawdza.

A sam zestaw nie był jakiś specjalnie trudny.
Te oznaczenia często są po prostu zależne od ilości klocków w zestawie, a stopień skomplikowania sie jakoś specjalnie nie zmienia. A Jak ktoś umie czytać instrukcję to pewnie złoży większość dostępnych zestawów.
dzana - @fizzly: @przemek-: lol co za imba w komentarzach. Mój młody (lvl 5.5) ostatn...

źródło: comment_1671896215Wn43lSFfVDUGv88AMYxyWI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przemek-: kurde dlaczego ludzie się spieli w komentarzach, wesołych świat Mirku świetny prezent

(Jeśli gowniakowi nie wyjdzie to zawsze może być tak jak z ps5 dla 6 miesięcznego syna( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), (stary pomoże) )
  • Odpowiedz