Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają wykopakę, mam i ja!!!
Bardzo dziękuję za tegoroczny prezent mojemu mikołajowi, którym okazał się być @albanskiwirus ʕʔ

Po dotarciu do POP okazało się, że czeka na mnie przepięknie zapakowana paczucha, owinięta w czerwony papier świąteczny. Pani w punkcie powiedziała, że ktoś bardzo musiał się postarać i na pewno w środku znajduje się coś miłego.
Jeszcze jak (ʘʘ) Nic a nic się nie pomyliła

We wnętrzu paczki czekał na mnie zestaw do robienia świec sojowych (ʘʘ) Jak na prawilną jesieniarę/zimiarę przystało kocham świeczuszki i już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem spróbowania swoich sił w stworzeniu jakiejś własnej, a tu proszę - już nie mogę się doczekać aż rozgrzeję wosk i zrobię moją pierwszą świecę! Dodatkowo w zestawie były też śliczne ozdoby, które pomogą mi w udekorowaniu świecy w zimowym klimacie ()
Dostałam również foremki silikonowe w kształcie Dartha Vadera :D Nie wiem jak to możliwe że jeszcze pół roku temu nie znałam w ogóle uniwersum Star Wars, ale odkupiłam moje grzechy i dołączyłam już do grona fanów. Choć moje serce wiernie należy do jasnej strony mocy to nie mogę się doczekać, aż wykorzystam foremki - już wpadł mi do głowy pomysł na zrobienie czekoladek :D
Kolorowe kuleczki to nawiązanie do mojego zamiłowania do ASMR i muszę przyznać, że takie dźwięki działają na mnie meega kojąco. Jak tylko kupię kwiaty to z pewnością się nimi pobawię, a potem wykorzystam dla roślinek ʕʔ

Pięknie dziękuję też za czekoladę i ręcznie napisany list od serduszka - przyznam, że najbardziej lubię listy pisane własnoręcznie i choć przeczytanie go nie sprawiło mi żadnego problemu, to odnalezienie mojego Mikołaja już tak - przysięgam że mój mózg zamiast "wirus" czytał "miras" i nijak nie mogłam Cię znaleźć @albanskiwirus ()

Jeszcze raz pięknie dziękuję za prezent! Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji!!! ʕʔ
#wykopaka #pokapake #chwalesie
Pobierz rosea_balteum - Wszyscy mają wykopakę, mam i ja!!!
Bardzo dziękuję za tegoroczny pre...
źródło: comment_1671831093W13ooPGmHzp7hcRf9amCPz.jpg
  • 5