Wpis z mikrobloga

Pany, chciałbym zasięgnąć opinii specjalistów od #marihuana Od czego zależy działanie poszczególnych odmian? Tak wyszło, że zaliczyłem ostatnio weekend w #amsterdam i postanowiłem skorzystać z lokalnych dobrodziejstw. Poszedłem z kumplem do pierwszego lepszego coffee shopu i wzięliśmy od razu po gotowym, skręconym papierosku. Po całej akcji doświadczenie było bardzo dobre, wspaniałe samopoczucie, ogólnie euforia. Dziewczyny czekały na nas w pizzeri, zjedliśmy i postanowiliśmy zabrać nasze wybranki by im pokazać jaka to fajna zabawa i stało się. Po raz kolejny zahaczyliśmy o pierwszy lepszy coffee shop i wzięliśmy jednego blanta na 4 osoby. Była to jakaś hybryda, ciemny, wręcz czarny kolor, bez żadnego zapachu. Już podczas palenia doznania były niespecjalne, gryzło w gardło, ogólnie katastrofa, ale to co sie wydarzyło 10 minut później to istna masakra. Po tych 10 minutach wystrzeliło mi tętno, spojrzałem na smartwatch i miałem 170 ud/min od siedzenia na krześle. Wstałem i zaliczyłem jakiś psychodeliczny marsz po amsterdamie, w ogóle przez pierwsze chwile miałem problem z utrzymaniem równowagi, następnie zaczął mi sie rozjeżdżać dźwięk z obrazem, w pewnym momencie słyszałem tylko bicie swojego serca xD Generalnie tkwiłem w jakieś beznadziei przez dobre 2 godziny, najgorsze doświadczenie w moim życiu. Pytanie brzmi, jak się wystrzegać takich sytuacji? Z chęcią bym powtórzył doświadczenie z pierwszego coffee shopu, tyle że nie jestem juz w Holandii, a w Polsce, i sie trochę obawiam co tu można kupić od szemranych typów xD

Opis generalnie chaotyczny, ale powinniście wywnioskować o co mi chodzi.

#marihuana #wykopjointclub #narkotykizawszespoko
  • 9
@KoneserOOOO: nie miałeś czasem w przeszłości z jakąś nerwicą do czynienia? Lub z podobnymi problemami na tle nerwowym,/psychicznym? Generalnie po tym co piszesz obstawiam że dostaliście jakiegoś skręta z psychodelicznym kushem... Ciężko stwierdzić. Na przyszłość polecam kupować kwiaty, nie jointy, i wybierać raczej lightowe odmiany z rodziny Sativa( każdy dobry coffeshop ma opisane postrzególne szczepy) i jak jesteś laikiem to jakaś mocna odmiana z rodziny kush mogła Ci zrobić lekkiego bad
  • 1
@ogkush Mistrzu, dzień po tej akcji wróciłem do tego coffee shopu i wyjaraliśmy po czystym skręcie, bez żadnego tytoniu. Na wieczór jeszcze po jednym, ale już nie czystym i było git.

JOLLY JOKER, tak się ten coffee shop nazywał xD
@KoneserOOOO: niewiele osób wie, ale w Amsterdamie tylko coffee shopy są legalne, uprawa nie. Dlatego w coffee shopach często jest towar dilerski. Jeśli chciałbyś otrzymać legalną, medyczną marihuanę w Polsce to wpadaj do nas na konsultację. W aptece zakupisz susz, który spełnia wysokie standardy jakości, ponieważ przechodzi te same procedury co każdy inny lek.