Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ly000: Dobra, jeśli możesz spojrzeć do kompa ile masz wiatraków na radiatorze, w ten sposób określimy rozmiar.
Mam też nadzieję, że pompa nie jest najwyższym punktem układu chłodzenia.
I masz tak od nowości czy od niedawna?
I jak coś robisz to możesz wrzucić Menadżera zadań i zakładkę wydajność i patrzeć na ilu rdzeniach chodzi procek i co go tyra ewentualnie jeszcze.
@KaKari: 1. Ok, zajrzałem do środka. Ma dwa wiatraki. Najprawdopodobniej ten radiator to jest Alphacool Eisbaer Aurora 280.
2. Radiator z wiatrakami znajduje się na samej górze obudowy, nad CPU
3. Od nowości, przedwczoraj odebrałem i testuję. Moim celem jest sprawdzenie, czy wszystko jest ok
4. Pobrałem program BurnItTest i uruchomiłem w nim obićązenie procesora. W menadżerze zadań widać 100% obciążenia na wszystkich rdzeniach. Program wywala błędy, że przekroczono maksymalną temperaturę
Pobierz ly000 - @KaKari: 1. Ok, zajrzałem do środka. Ma dwa wiatraki. Najprawdopodobniej ten ...
źródło: comment_1671888086dPyk4i1CdmdLGTqZrf91Tn.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ly000: Nie miałem jeszcze doczynienia z Threadripperami, bo żem za biedny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale coś musi być skopane z chłodzeniem na moje oko. Możesz spróbować napisać do supportu, bo jednak jak pamiętam Hardware Uboxed na Pro 5995WX po godzinie cinebencha miało około 83 stopni. A ty 95 w BFie osiągasz xD Jak masz jakieś inne to możesz spróbować wymienić i porównać.