Wpis z mikrobloga

Kiedyś to było...
Posiadałem w latach 97/98 Amigę 500, pykało się wtedy w gierki takie jak Toki, czy Prince of Persia. Gdy już się z kolegami powymieniało na dyskietkach wszystkimi grami, które posiadali, trzeba było szukać innych gier gdzie indziej. O internecie w tamtych czasach można było tylko pomarzyć. Kupowałem wtedy Świat Gier Komputerowych, z tyłu w gazecie były ogłoszenia ludzi, którzy wtedy także posiadali ten komputer i byli chętni do wymiany gierek :) Pisałem do nich i w ten sposób nagrywaliśmy sobie na dyskietkach różne tytuły, które nas interesowały.
Tak się złożyło, że znalazłem w piwnicy segregator, gdzie te listy sobie odkładałem (Kilka z nich publikuje w komentarzach)
W dzisiejszych czasach to aż nieprawdopodobne, że kiedyś tak się pozyskiwało nowe gierki. Dziś wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Wymienialiśmy się z niektórymi ludźmi naprawdę przez długi okres czasu, ciekawe co teraz u nich słychać, może ktoś tu Mirkuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #amiga #staregry #komputery #feels #nostalgia #gimbynieznajo
Pobierz nightmeen - Kiedyś to było... 
Posiadałem w latach 97/98 Amigę 500, pykało się wtedy...
źródło: comment_1671817987PUGLF7tQCneAKYugWfQA88.jpg
  • 43
@nightmeen w tamtych czasach w Białymstoku co niedzielę była taka swego rodzaju giełda gier gdzie można było kupić, sprzedać lub się wymienić grami na różne komputery.
Więc nie trzeba było pisać listów. ¯_(ツ)_/¯