Wpis z mikrobloga

Już od kilku lat prawie w ogóle nie zaglądam na #reddit odkąd można dostać raka z przerzutami po kilku minutach przeglądania. Jednak wygrała antropologiczna ciekawość, by sprawdzić jak dalej zmienia się ten portal i schodzi coraz to niżej w odmęty #lewackalogika to co mnie po prostu zszokowało to ilu jest tam #cuckold ów i jak oni są wręcz dumni z tego, że ich żona się puszcza. Ale może da im popatrzeć jak uprawia #seks z kimś innym. Chłopy tam się cieszą, że odkąd są żonaci, uprawiają seks jedynie z dodatkowym mężczyzną do kompletu. Niektórzy piszą, że już od kilku lat tylko patrzą, ale jest świetnie. Jest też istny kult czarnych, traktowanych tam jako swoistych ubermenschów. Nadludzi, którzy mogą rżnąć twoją żonę kiedy chcą, nasrać po wszystkim na dywan, a cuckold się cieszy, że to wszystko widział i może teraz posprzątać. To jak inżyniera społeczna działa i jaki już miała wpływ na zachodzie jest przerażające. Oczywiście najczęściej chuckoldami są biali mężczyźni, którzy są obwiniani za całe zło tego świata. Mają klękać przed Mokebe i czyścić mu buty, bo niewolnictwo i Grzegorz Floryda. Ile reklam, artykułów i filmów jest o tym, że czarny to szarmancki, przystojny gość, trochę dupek, a białas to brzydal i nieudacznik życiowy. Białe kobiety u boku ciemnoskórych w reklamach to już po prostu standard na zachodzie, inaczej się nie da. Plan Kalergi dzięki massmediom naturalnie ewoluował. Na prawdę, aż żal patrzeć co się dzieje z naszą cywilizacją i jaki świat zastaną nasze dzieci. #przemyslenia #swiat #usa
  • 17
@obserwator_nsa: widzisz takie komentarze na reddicie, gdyż po prostu chcesz je widzieć i specjalnie ich szukasz, aby się bardziej wku**ić.

Reddit, o ile stosunkowo mocno lewacki, ma bardzo dużo wartościowych kanałów, również konserwatywnych. Tylko nie trzeba ścieków obserwować
@GoNpKNSsz: też nie oglądałem tego gówna. A natrafiłem na ten kontent przez szlaufa co ma w nicku cuckoldress czy cos takiego. @gjdfsh: no ma, ale cenzura i generalnie stosunek do innych wartości niż postępacki ściek mnie odrzucił niemalże na stałe już parę lat temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obserwator_nsa: @gjdfsh: ja mam kilka naukowych subredditów zaznaczonych, coś o One Punch Man, jakieś 2 zdania horror i jakieś pierdoły.

Nic lewackiego w sumie.
Jest trochę wartościowego contentu, a i gołe baby też fajne.
@khaes: tak, to zupełnie normalny "fetysz" skierowany do białych żonatych mężczyzn xD jeszcze trochę inżynierii społecznej i u nas postępaki będą nie dość, że wybaczać skoki w bok swoich żon. To jeszcze robić z tego swój fetysz hahaha
@smallboobslover: no ładnie trzeba mieć zrytą banie, żeby uważać to za normalne, taki tam popularny fetysz.
Haha już widzę, jak jakiś czarny chce żeby mu białas wydymał jego babe a on będzie patrzył. Ludzie wszystko ma swoje granice i życzę powodzenia takim "związkom". O ile tak można nazwać takie układy...