Wpis z mikrobloga

Prawdziwa siła techniki się nie boi xD Od 4 lat nie robiłem siadów. Dlatego najlepsze co można zrobić na takim pierwszym treningu od lat to sprawdzić maxa hehe. I o dziwo 150kg poszło bez techniki. Tak, fryzjer zajęte terminy do końca roku ale nie wpłynęło to na #!$%@?ą aeorydamike ruchu. Jeszcze 90 kg dołożę i się zrówna wynik z martwym xD A tak serio to pewnie znowu odpuszczę przy 130x5 i wrócę tyrać martwe do 250kg bo jestem #!$%@? strukturalnie, no chyba że jak neopreny przyjdą to nagle jebnę 180 na siady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy
stefan8800 - Prawdziwa siła techniki się nie boi xD Od 4 lat nie robiłem siadów. Dlat...
  • 28
  • Odpowiedz
@LemonHeaded: No ja się przez 4 miesiące męczyłem bo nie wiedziałem co mi jest się badałem badałem aż w końcu zrobiłem gastroskopię i wyszło. Zrobiłem pierwszy raz tą serię 10 ćwiczeń i poczułem jak mi przeskoczyły bebechy na swoje miejsce! Najlepiej działają na mnie te pierwsze ćwiczenia a szczególnie to z rozpieraniem pasa. Do tego wymyśliłem sobie że zacznę się uczyć grać na trąbce bo wtedy automatycznie ćwiczysz przeponę aby była
  • Odpowiedz