Wpis z mikrobloga

Prawdziwa siła techniki się nie boi xD Od 4 lat nie robiłem siadów. Dlatego najlepsze co można zrobić na takim pierwszym treningu od lat to sprawdzić maxa hehe. I o dziwo 150kg poszło bez techniki. Tak, fryzjer zajęte terminy do końca roku ale nie wpłynęło to na #!$%@?ą aeorydamike ruchu. Jeszcze 90 kg dołożę i się zrówna wynik z martwym xD A tak serio to pewnie znowu odpuszczę przy 130x5 i wrócę tyrać martwe do 250kg bo jestem #!$%@? strukturalnie, no chyba że jak neopreny przyjdą to nagle jebnę 180 na siady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy
stefan8800 - Prawdziwa siła techniki się nie boi xD Od 4 lat nie robiłem siadów. Dlat...
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@stefan8800: no widzisz a ja się srałem aby z głową to robić i #!$%@? mimo b dobrej techniki dostałem przepukliny rozworu przełykowego (żołądek wchodzi do klatki). Przyczyna ? Debilnie słaba przepona. Ucisk powoduje arytmię wiśnie to zaleczyłem ćwiczeniami wzmacnającymi przeponę i rozluźnającymi brzuch
wNiosEK
Jesteś silny #!$%@?
Jesteś słaby idź na cmentarz
@davvidofff: to szczerze nie wiem o co chodzi. Ja mówiłem o ludziach, którzy po paru latach mają wyniki i sylwetke jak po 3 miechach ogarnietego stażu, bo się boją na masę wejść i machają bica na rzeźbę. Ja mam obecnie martwy 230 i klatę 140kg do lutego przebije o 10-20kg w każdym boju bo teraz mam okres roztrenowania od większych ciężarów. Nie jestem robotem a ni na bombie, nie będę progresował