Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: aha czyli stara śpiewka, Tudora w galmoku też mi nie pozwolili przymierzyć bo "zamówiony". #!$%@?ć tego Kruka, dobrze że w styczniu będę w Austrii, w Buchererze nie powinni takich cyrków robić.
  • Odpowiedz
zegarki na wystawach są teoretycznie sprzedane


@Wygryw_z_wyboru: plotka niesie, że tzw. zegarki "for exhibition only" po odnowieniu w fabryce będą sprzedawane w ramach programu Rolex Certified Pre-Owned, oczywiście po cenach wyższych od katalogowych. Ale to dopiero od lipca 2024, kiedy to pierwsze egzemplarze wystawowe oficjalnie będą miały 3 lata, choć po zmianie kodowania numerów seryjnych w 2010 nikt poza Rolexem nie wie, w którym roku był wyprodukowany dany zegarek.
  • Odpowiedz
@ksardas: zrobili skok na kasę i zaciekawili młodszego klienta i to im się udało, zegarków do tej pory nie ma na sklepie. Jak masz kasę to bierz omegę, moonswatch to legenda, diver 300m też super
  • Odpowiedz
a omega po cyrku ze swatchem nie stała się bardziej passe?


@ksardas: Niby trochę lipa, że drukują logo Omegi na Swatchach. Z drugiej strony plastikowy Spidi produkcji Swatcha w różnych kolorach tęczy tak samo ma się do oryginału jak reklamówka z logo Prady, w którą pani w galerii zapakowała torebkę Prady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naut niewielki, poniżej 10k chciałbym się zmieścić, dlatego Vintage.
Zawsze omegi mi się podobały i chyba pójdę w tym kierunku
  • Odpowiedz
Zawsze omegi mi się podobały i chyba pójdę w tym kierunku


@ksardas: a które omegi Ci się podobały? bo vintage nie mają nic wspólnego z dzisiejszymi Omegami - są maleńkie, rozmiary po 34-36mm. kupisz i tylko znaczek będziesz miał.
mam taką jedną, czeka na serwis i czyszczenie od kilku lat, bo szkoda mi się z kolekcji pozbywać, ale odstaje mocno i designem i rozmiarem od współczesnych
advert - > Zawsze omegi mi się podobały i chyba pójdę w tym kierunku

@ksardas: a k...

źródło: comment_1671906907RI31klIHTQGYvNLrKIz7PL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ksardas: dziękuję, to prawda, jest ładna. na tej fotce w ogóle nie widać ładnego, ciemnoniebieskiego koloru tarczy.

myślałem o czymś takim

no okej, jeśli rzeczywiście gustujesz w vintage to spoko, bierz, Omega zawsze była top, imho nawet teraz ten mezalians ze swatchem nie zaszkodził. ceny tych aukcji co wstawiłeś trochę szokujące, ja swoją kupowałem 10 lat temu za jakiś 1000 zł, a teraz widzę że nawet i bez serwisu mógłbym ją
  • Odpowiedz