Wpis z mikrobloga

Zakażą dzielenia się hasłem, zmuszą do zmiany miejsca zamieszkania w ustawieniach lub dopłaty do nowej miejscówki. Podobno sprawdzą po IP. To ja mam pytanie: po co w takim razie dają opcję kilku urządzeń (sami to oferują w najwyższym pakiecie!)? Jak to się będzie miało do oglądania w podróży? Sieć operatora przypisze nam adres IP, więc idąc ich logiką jak będę oglądał na dwutygodniowej delegacji a dziewczyna w domu to znaczy że podzieliłem się hasłem?

Może sprawdzą po user agencie że korzystam z urządzenia mobilnego? XD
To ja sobie zmienię user agenta na komputerze xD
A jak się ludzie zmęczą kombinowaniem to zwyczajnie anulują subskrypcję i #!$%@? Netflixowi w dupę. Niech giną.

#netflix #takaprawda #stream
  • 6
@L24D: Mogę tylko zgadywać, ale zapewne będzie wystarczyło regularnie bywać pod danym IP, nie cały czas - tak to rozwiązują już inni. Nie zdziwiłbym się, jakby mieli również bazę IP operatorów mobilnych, żeby wykluczyć ich z tego.

Pakiet na kilka urządzeń ma służyć kilku tv w domu oraz urządzeniom mobilnym.

Ja tam tylko czekam, aż zaczną blokować, żeby mieć pretekst do #!$%@? tego. A tak to mi się nie chce, a
@zakopiak: właśnie o to chodzi. Mieli 60zł z subskrypcji to myślą że będą mieli po tym 60x zł subskrypcji xD
Ja z HBO rezygnuję bo zaczęli usuwać własne produkcje, to też patologia. To poszło w złym kierunku.
@L24D: Netflix wszystko widziałem w hotelach, coś nowego wyjdzie to znowu w rozjazdach się oglądnie, tak to nie płacę za ten szajs. HBO mnie za to #!$%@?ło bo nie mogłem oglądać przez to że nie jestem w kraju, nawet się zalogować nie mogłem żeby przestać płacić. Prime miałem na rok i też wszystko widziałem w sumie, więc na razie przerwa i wracam do HBO na jakiś czas.