Wpis z mikrobloga

@vateras131: @Padaj:
Faktycznie, teraz mi pokazuje ja wysoko. Ale zawsze pierwsze miejsca to jakieś duże portale jak kwestia smaku, smaker, przepisy.pl
To że "wszyscy gotują" to wyjaśniałoby ruch na takich wielkich stronach jak właśnie kwestia smaku, a nie jakims prostym blogu Ani.

To jest dla mnie mega dziwne, jest wyżej od takich stron jak siepomaga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rorschak: nagle? Ja widziałem przepisy na tym blogu już parę lat temu. Może po prostu praca Ani, jeśli taka w ogóle istnieje się zwraca w rosnącej popularności XD nie wiem co mam Ci powiedzieć
@Padaj: no fajnie, tez znam wiele stron które istnieją od wielu lat, ale to nie znaczy że blog jakiejś Ani będzie miał 5M realnych użytkowników, szczególnie ze pod jej przepisami jest z reguły kilkanaście komentarzy/kilkaset polubień xD chyba sobie nie zdajesz sprawy o jakich liczbach mówisz
@RenkaRenkeMyje Więcej politycznych czubków, patostrimów, orlenowskiej cenzury i upośledzonych, banujących wedle własnych kryteriów moderatorów, portal wytrzyma xD
Jeszcze trochę i nawet ułomny reddit będzie wyżej
dziwne, ze wedlug danych facebook nie traci na popularnosci. W moich kręgach juz mało kto uzywa, mało kto w ogole zostawił tam sobie konto. Ja tez juz dawno facebooka nie mam ¯_(ツ)_/¯


@bruhh: To zależy jakie kręgi. Znajomi tak <25 lat może i faktycznie, ale dla 30+ to Facebook i Messenger jeszcze przez długie lata będą podstawowym źródłem komunikacji.
juz nie mozna, miałem tylko msg ale w listopadzie przyszla aktualizacja ktora wymuszala stworzenie konta na fb, gdybym tego nie zrobil utracilbym konto na msg


@mj24: trzeba było zaryzykować, nic się nie zmieniło i normalnie messenger działa bez konta.
@bruhh też mi się tak wydawało, ale prawda jest taka że teraz mniej ludzie postuja swoich zdj itp , a bardziej czytają to jak gazetę, komentują artykuły i siedzą na zamkniętych grupach, zamiast na forach.
Chcą doprowadzić żeby jeszve robić tam zakupy i płacić rachunki jak w Chinach