Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: tego sztucznego #!$%@? sie o "tradycje", musi byc pierdyliard potraw im wiecej tym lepiej bedzie ladnie wygladac, #!$%@? z tym ze 90% pojdzie do smietnika bo nikt nie lubi tego gunwa jeść
  • Odpowiedz
tego sztucznego #!$%@? sie o "tradycje", musi byc pierdyliard potraw im wiecej tym lepiej bedzie ladnie wygladac, #!$%@? z tym ze 90% pojdzie do smietnika bo nikt nie lubi tego gunwa jeść


@bruhh: to chyba zależy od domu, i mnie na wigilii są trzy dania, bo tyle wystarczy, i wszystko jest zjedzone :)
  • Odpowiedz
składania życzeń


@Vunshi:

Nie zapominajmy o dzieleniu się opłatkiem. Wzajemnie babciu, wzajemnie mamo, wzajemnie ciociu xD


@asiaczk:

TAAAAAK, to dla mnie jeden z najbardziej znienawidzonych momentów w całym roku :D wielokrotnie próbowałam przeforsować "publiczne' składanie życzeń wszystkim na raz, ale mi się nie udaje
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: U mnie to idzie ku lepszemu. Dwa czy trzy lata musiałam robić awantury bo raz, że połowa nie przepada za tymi potrawami to po drugie do cholery po co ich aż tyle robić. Trzema daniami też się ludzie najędzą, a nie trzeba wyrzucać, marnować czasu i pieniędzy.
  • Odpowiedz
Atmosfera z jarmarków i filmów w telewizji, a atmosfera z barszczem, karpiem i zapachem igliwia to są zupełnie różne światy...


@antek_akrobata: moim zdaniem to da się pogodzić, jedno jest w przestrzeni publicznej, drugie w domu ;)

Zamkniętych sklepów, to taki sam dzień jak każdy inny.


@SzycheU: no nie, jest to jedno z największych świąt na całym świecie, bez względu na to jak bardzo możesz się z tym nie zgadzać ;)
  • Odpowiedz