Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
posiadam od niedawna stary dom, w mojej rodzinie od lat jakoś 1950 roku. Dom zbudowany przed przed wojną, nie wiem jaka jest jego wcześniejsza historia. Ogólnie to duże miasto w polsce. Może nie ścisłe centrum ale blisko - 10 minut spacerem. W dzielnicy również starych domów, pewnie budowanych w podobnym czasie. Szukałem starych map co tam było wcześniej i jedynie co to lasy i bagna. Żadnych cmentarzy itd ;)
Znałem 2 osoby które w nim zmarły.
Przy pierwszej zmarłej osobie (pradziadek) słyszałem opowieści dziadka że od śmierci swojego teścia słyszał dziwne dźwięki. Po kilku tygodniach ucichły. Potem wiele lat nic się nie działo aż do śmierci babci, dziadek mówi że słyszy jakieś stukanie na korytarzu, stukanie na piętrze, charakterystyczny dźwięk zamykania i otwierania drzwi od pieca w piwnicy. Wczoraj ponownie mówił że coś "trzaskało" na korytarzu, jak by spadało co chwilę.
Nie do końca wierze w takie rzeczy, nigdy mnie tam nic takiego nie spotkało a przebywam tam codziennie po kilka godzin.
Czy ktoś ma podobne doświadczenia z dziwnymi czy też nadprzyrodzonymi zdarzeniami?
Jeżeli tak to jak sobie z nimi poradziliście?
#paranormalne #duchy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a4ea4124df0ea58db33d76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania Tak. To standardowe zjawiska duchów. Moi rodzice też to mieli jak dziadek Karbownik zmarł. Straszył ich kilka nocy. Jest już udowodnione, że to był on. Bo nawet dźwięk stukania laski był identyczny. Co co ostatniej nuty. Wszelkie przesłyszenia, podłogi, skrzypienia, dźwięki starego budynku, pierdoły o oszustwie lub dowcipie kogoś z bliskich, czy nawet symulowania dźwięku przez jakiegoś znajomego itd, itp nie wchodzą w grę. Do kosza. Tym bardziej, że ich znajomi
dziadek Karbownik


@Smokk: Ale kisnę. Jesteś najzabawniejszym pajacem wykopowym. Twoje teksty są tak śmieszne, że wśród moich znajomych już kultowe. A ciągle z czymś nowym przychodzisz... dziadek Karbownik - to będzie nowy hit ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wesołych Świąt.
@walkowery: Pajacem Ty jesteś. Kultowe jest wasze myślenie. To wszystko prawda co piszę. Wiesz co jest najzabawniejsze. Że To Ty się zdziwisz po śmierci a nie ja. I to ja z Was kisnę.
@walkowery Wiecie co. To już jest chamskie tak do kogoś pisać. Nawet największemu wariatowi tak nie powinno się pisać. I kto komu tu powinien współczuć.
Wiecie co. To już jest chamskie tak do kogoś pisać.


@Smokk: Ziomek, wchodzisz na losowe tematy i wypisujesz ludziom w kółko te same pierdoły. Widzisz jakie to wnerwiające? Przejrzyj się w lustrze. Potraktowałem tak samo ciebie, żebyś zrozumiał. Skumałeś? Dobra, z mojej strony koniec. Wesołych!
Nawet największemu wariatowi tak nie powinno się pisać.


@Smokk: Największy wariat to ja, i do mnie faktycznie tak się nie powinno pisać. ALE, ty jesteś na drugim miejscu, więc do ciebie już tak można.

Wesołych Świąt, które przypominają nam, że duchy i zjawiska paranormalne NIE istnieją. Ty też to zrozumiesz.
@Smokk: Eee... panie, ja nie napisałem, że one "pierdzą" (to jest zarezerwowane dla rzeczy, które istnieją). Ja napisałem, że one PIERDZOM, a to już nie implikuje istnienia. Duchy nie istnieją!