Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jestem przegrywem?
- Brzydka morda z cofniętą szczękom
- Lvl 22 nie ruchał ale całował i trzymał za rękę
- Praca za minimalną
- 400zl oszczędności
- Wychowywanie się w patologii
- 0 rodziny

A teraz niby plusy

- Mieszkanie własne w powiecie (chociaż to przez to ze jestem sierotą, spadek)
- Jestem dość socjalny, ludzie mnie lubią a mój humor działa w interakcjach społecznych
- Mam paczkę znajomych z którą się trzymam od gimnazjum ( Głównie dzięki nim jestem uspołeczniam się)

No podsumowując jestem na tyle socjalny ze zazwyczaj społeczeństwo czy indziej grono ludzi przyjmuję mnie z otwartymi ramionami ale z drugiej strony mam krzywą mordę i po za pseudo intelektualna gadką żadnej kobiety nigdy nie zainteresuje.
Czy to przegryw czy quasi przegryw?

#przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a4d92424df0ea58db33b34
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak Ci morda przeszkadza to zrób sobie operację plastyczną. Nie jesteś udupiony w kredyt na 30 lat. Praca minimalna bo jesteś młody.

Jak nic ze sobą nie zrobisz pod względem rozwoju to będziesz przegrywem. Chłopie Ty już masz w wieku 22 lat mieszkanie. Ludzie w Twoim wieku to chcą wziąć kredyt na 30 lat na swoje mieszkanie.
@Hitsu: mysle, ze tak. W Polsce C i krzywą mordą + minimalna wypłą nigdy z tego syfu nie wyjdziesz. Nawet jak masz i dom po starych, który i tak jest gównowarty bo to Polska C.
ŚwiętaŻona: Jak można pracować i mieć 400 zł oszczędności? To jest niemożliwe.

- Mieszkanie własne w powiecie (chociaż to przez to ze jestem sierotą, spadek)


O #!$%@? i do tego mieszkanie bez kredytu i ma 400 zł oszczędności xD
Umysł goja.

A jakbyś stracił pracę to co wtedy? Co będziesz jadł?
---

Zaakceptował: karmelkowa