Wpis z mikrobloga

mireczki, gdzie we #wroclaw mogę wykonać badania diagnostyczne #borelioza ? podejrzewam, że po latach mogło mi się coś uaktywnic:/ mam objawy ciągłego zmęczenia, bóle mięśni i stawów, ogólnie od dłuzszego czasu jestem strasznie rozsypany

robiłem diagnostykę już w kierunku bezdechu sennego, alergii, jakieś rezonanse głowy itp, nic nie wychodziło mi nietypowego
  • 17
@chilipvlmer: jeśli chcesz poprawić samopoczucie, to marihuana medyczna pomoże, ale leczenie boreliozy może wywołać skutki uboczne i wtedy konopie przydadzą się jeszcze bardziej. Ja polecam po diagnozie zgłosić się do kliniki konopnej i jednocześnie kontynuować leczenie tradycyjną farmakoterapią.
@jasmina-grygiel: zastanawiałem się czy nie spróbować, tylko kwestia u mnie jest taka że jak rekreacyjnie próbowałem kilka razy to dosyć mocno na głowę mi siadała marihuana. raczej musiałbym chyba taką typową indicę dostać, bo te sativy to za mocno na mnie wpływają
@chilipvlmer: możesz to powiedzieć lekarzowi z kliniki konopnej, że obawiasz się mocnego działania i wtedy lekarz powinien przepisać łagodną odmianę. Poza tym marihuanę medyczną zażywa się przez waporyzator (urządzenie do podgrzewania suszu) i to daje nam bardzo precyzyjne dawkowanie. Jedno dwa zaciągnięcia przy 160-170 stopniach wystarczy na początek, zaawansowani użytkownicy waporyzują powyżej 200 stopni z 10 buchów biorą na początek. Z waporyzatorem nie ma się co bać przedawkowania. Jedyny problem to