Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Takiego prezentu pod choinkę nie mogłem sobie wymarzyć! Moja mikołajka nie chciała się ujawniać - więc i ja tego nie czynię jeśli sama się nie zgłosi. Ale - paczka zniszczyła system.

Przede wszystkim - kolaż moich koszatniczek z R2-D2 (bo jedna ma na imię Artu, druga Ditu). PRZE-WSPA-NIA-ŁY. A ja się zastanawiałem czy dorzucać do swojej paczki coś DIY. Dziękuję po tysiąckroć!

List! Ukryty w świątecznej kopercie list napisany na karteczce z dziurkami, jak ze szkolnego segregatora z obrazkami do kolekcji. #feelsymotzno

Trzy - chałwa, dobrze wiedzieć że nie tylko ja lubię kurz z cukrem. Tej małej, ukraińskiej jeszcze nie jadłem. Z kolei tej większej - nigdy nie miałem w tym opakowaniu!

Do tego ulubiony porter - skąd wiedziałaś? Co najlepsze - choć piję go często, nie wiedziałem że jest wersja w małpkach. #wykopuczyibawi

Na zakąskę dodatkowo pierniczki. No i skarpetki - wcale nie oklepane! Jedne z motywem turystycznym - obiecuję zabrać je na jakieś ognisko. Drugie - z motywem działeczki. Tej której tak było mi brak w tym roku.

Dziękuję Ci raz jeszcze Mirabelko () #wykopaka to świetna sprawa!

#pokapake
jedzczarnekoty - Zdecydowanie #chwalesie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 

Takiego prezentu pod choink...

źródło: comment_16717458210bLdV7v0TzXPyadVsMHqI7.jpg

Pobierz
  • 2