Wpis z mikrobloga

Nie chcę już grać w wow-a, prywatne serwery mnie już nie cieszą zresztą tylko chciałem je sprawdzić. W WoW-a nie grałem w od grudnia tamtego roku, na miesiąc dokupiłem abonament też żeby sprawdzić jak tam prepatch i to tyle. Już sobie wziąłem noworoczne postanowienie że koniec w uzależnieniem od wowa.

Ale teraz mam pytanie, od roku czasu pograłem sobie tylko w mass effecta i kilka razy przeszedłem gothica. Mam z 30 gier na steam a nawet trylogię wiedźmina na gogu i nie potrafię się zabrać za te gry, jeśli chciałbym kupić nowe gry to też mam jakąś tam listę ale nie kupuję bo wiem że nie zagram. Nie potrafię jakby w nic innego niż wowa i gothica zagrać, do mass effecta zabierałem się z wielkimi oporami na szczęście historia w tej grze jest super i mnie wciągnęło. Próbowałem w dragon age ale pograłem i zapomniałem, już mi się wracać nie chciało tak samo jak z andromedą.

Poradźcie coś jak znowu czerpać przyjemność z gier.

#gry
  • 1
Kup konsolę.

Serio. Miałem identyczną sytuację. Kupiłem PS5 rok temu. Od tamtej pory zagrywam się jak dzieciak. 3 ostatnie dni urlopu spędziłem na graniu przez cały bobrzy dzień, a wcześniej, od końca studiów, czyli przez jakieś 5 lat, grywałem może kilka godzin w miesiącu.

PS. Założyłem, że grasz na PC i konsoli nie masz. Jeżeli to błędne założenie, to nie ma dla Ciebie ratunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)