Wpis z mikrobloga

No i czas na moją #pokapake w #wykopaka
Zatem - to już kolejna edycja akcji Wykopaki, wcześniej Wykopoczty, za mną! Był to świetny okres, gdzie trzeba było wysilić swoje szare komórki jeszcze bardziej niż zazwyczaj! Tym razem, dla mnie, szare komórki wysilił @samsepiol i zrobił to o wiele lepiej, niż ktokolwiek mógł się podziewać! ((oo))

Zatem przejdźmy do zawartości:
- Cheatsheet Vue.js 3 - przyda się, jak najbardziej! Na co dzień w tym robię, więc zawsze się przyda jak czegoś zapomnę (a zawsze się zapomina!);
- owsianka - będzie na śniadania do pracy, w szczególności, że smak bananowy jest moim ulubionym ;
- batony od Dobrej Kalorii - i coś na podwieczorek po spacerze po pracy :) ;
- SKARPETKI RETRO - moje retro-serducho się zaduje! I stópki też, bo ostatnio mi się dziury zaczęły robić, a nie chce mi się do sklepu po nowe skarpety latać. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°);
- i książka Siostry Anastazji - uzupełni moją kolekcję jej książek kucharskich (tak, mam ich trochę - jeden z domowników pracuje na Poczcie Polskiej, więc czasem je przynosi xD),

Zatem panie @samsepiol - Twój debiut wyszedł znakomicie! <3 Dzięki za miłe słówka - na pewno to wszystko będę wspominać. :) Miałeś rację - jak zobaczyłem książkę Siostry Anastazji, to od razu wielki uśmiech miałem. Dawno się tak nie śmiałem!

Pozdrawiam. :)
Pobierz p98 - No i czas na moją #pokapake w #wykopaka
Zatem - to już kolejna edycja akcji Wy...
źródło: comment_1671743064xPHZZR3vJ64h0vF5agu1qQ.jpg
  • 4
@p98: Awsoooome! WOOOW powiem Ci że zupełnie nie byłem świadom tego, że jesteś wielkim fanatykiem Siostry Anastazji. Serio, nigdzie tego nie było we wpisach ani w opisie więc tak samo pozytywnie jestem zaskoczony (ʘʘ)
Niech się zatem wiedzie mireczku i pozdrowienia z zasypanego Białegostoku ( )

Wesołych Świąt!
@samsepiol: Haha! Jest to coś, o czym się nie myśli pisząc opis. xD Może dopisze na przyszły rok. :)
Wesołych Świąt również i pozdrowienia z roztopionego Koszalina! (σ ͜ʖσ)