Wpis z mikrobloga

No i nadeszła ta chwila kiedy w końcu można użyć hasztagu #pokapake. Niestety, nie mogę oznaczyć mojego Mikołaja, ponieważ nie zdradził mi swojej tożsamości, na co liczyłam chociaż w liście ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mimo to, chciałabym Ci serdecznie podziękować za tą wspaniałą #wykopaka () Pierwsze po co sięgnęłam to koszulka Mejdenów, od razu rzuciła mi się w oczy, to był strzał w 10, bo najwięcej mam chyba koszulek z zespołami i ciągle je dokupuję xD Markery to pedarda, tego mi w moim artystycznym arsenale brakowało, w wolnej chwili od świątecznego gotowania na pewno wypróbuję ich możliwości. Motocykl Lego to coś czego się totalnie nie spodziewałam, również świetne trafione, będę składać z wielką radością i postawię sobie na półeczce (ʘʘ) Słodycze na pewno wciągnę jak odkurzacz jeszcze zanim przejem się świątecznym jedzeniem. Dziękuje również za dorzucenie własnej produkcji piwa i mam nadzieję, że jest to na pewno piwo, a nie paliwo rakietowe, bo chciałabym wziąć udział również w następnej edycji wykopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz Huntress - No i nadeszła ta chwila kiedy w końcu można użyć hasztagu #pokapake. Niest...
źródło: comment_1671742851YSurxG0IeNUdx8rwe8g04i.jpg
  • 1