Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
MESSI RÓB SZOTA, przeżyjmy to jeszcze raz.

Messi, krótki kaszel. Cała korespondencja z ceo albo już zawsze będziemy przypominać że zlizałeś śmietanę za kanał z którego nie masz korzyści(atencja=vege=przegryw=kudzu) gdybyś jeszcze miał z tego pieniądze... Może by ktoś oko przymknął.
Ps. Barnej ma więcej zaufania bo raz na jakiś czas się wygada, a ty? Pff nawet on Cię wyjaśnił wtedy gdy na niego #!$%@? darłeś na streamie xDD

ZamknijTaDupe - MESSI RÓB SZOTA, przeżyjmy to jeszcze raz. 

Messi, krótki kaszel. Ca...
  • 12
@hiroeX: Jakiego szantażu ? przecież żadnego szantarzu nie było co ty mi tu wymyślasz, chłop wycofał zgłoszenia (i nie był to sradek) z mojego kanału a ja film ze zgłoszeniami.i o to mi chodzilo od poczatku. Bo zgloszenia z wojtek z bombasu gdzie sradek nie ma dostepu. Noo jest w yt studio źródło wizyt i pokazuje z jakich stron i jaki % ale nie chce mi sie cb edukować. Akurat na
@hajterbystrzaka: pisze to wszystko zakompleksiony chłopecek, który na społeczność wrzuca foto z siłowni jakiegoś chłopa, by pokazać siebie jako pakera xDDD może masz więcej materiałów z pakerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Wy, gumowi chłopcy, lubicie te klimaty. Pet tv też Łukaszowi wysyłał foteczki swoich kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)