Wpis z mikrobloga

Teraz wam wyjaśnię dlaczego wielki reset, agenta NWO i obrót bezgotówkowy jest tak niebezpieczny, a wyzywanie tych, którzy alarmują, żeby na to uważać od szurów i foliarzy będzie katastrofalne w skutkach.

Otóż wyobraźcie sobie, że istnieje ten system kredytu społecznego, i całkowita kontrola nad naszymi środkami, a na górze siedzą i największą decyzyjność mają jacyś spermiarze, lub jeden spermiarz.

Już rozumiecie?

Będziecie jako mężczyzni hetero już totalnie zgnojeni i bezbronni. Np ja mam teraz kasę i mogę z lubością uprawiać pojazd po feministkach, po podwójnych standardach, hipokryzji, bezkresnym egoizmie i wyrachowaniu zachodnioeuropejskich kobiet, czyli zwyczajnie narcystycznych, zachłanyych socjopatek.

Mając system, wyrosły na areale spermiarstwa zostałbym natychmiast pozbawiony środków do życia i zgnojony za to za co jeszcze na szczęście można mi naskoczyć.

Dlatego póki mogę to przy okazji tutaj napiszę, że kobiety zachodnioeuropejskie to totalne dno, materialistki, absolutnie, do granic możliwości zepsute, zblazowane, egoistyczne i płytkie, bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego, wartości i przyjmujące tylko taką postawę jaka się opłaca. Ah, ale mi dobrze, że mogę sobie spokojnie pisać prawdę i muszę się tym nacieszyć.

#teoriespiskowe #bekaznormictwa #wielkireset #szury #foliarze #redpill #blackpill #bekazlewactwa #bekazfeministek #spermiarzalert #przegryw #pieklomezczyzn #rozowepaski
  • 4
@Ynfluencer: Nawet w obozach koncentracyjnych istniał a w więzieniach istnieje czarny rynek także #!$%@? ze swoim czarnowidztwem do jakiegoś zamordystycznego państwa typu Rosja, Chiny, Iran, Korea Północna czy #!$%@? tam wie w czyim imieniu siejesz zamęt.