Wpis z mikrobloga

@podomka: no tak, bo milion dolców w plecy to żadna kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie dla spłukanej pierd, której nikt nie chce nigdzie zatrudnić.


@Mobul: To pokryje jedna z jej 2 firm ubezpieczeniowych. Tabloid RL pisał o tym kilka dni temu i nawet linkowałam. Lepiej się martw o te 26 milionów dolarów, które Depp wydał na oba procesy xd
@yupitr: @BigC: ciekawe są te wasze hipotezy, ale ja pare dni temu dodałam o tym wpis na wykopie. Od kilku dni wiem, ze Amber nie zapłaci nic ze swojej kieszeni, a ten milion to z firmy ubepieczeniowej.
@podomka: a, to nie wiesz, że firma ubezpieczeniowa się na nią wypięła i gówno, co najwyżej kolejny proces z nimi? :)


@BigC: Hehe. To nie wiesz, ze ona ma 2 firmy ubezpieczeniowe? Jedna już zapłaciła 3,5 milionów dolarów za koszty procesu. Teraz milion zapłaci ta druga firma. Te firmy wczensiej pozwały się wzajemnie o to, która ma płacić za prawników.
@BigC: matematyka chyba nie jest Twoja mocna strona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amber na proces w USA wydała 5-6 milionów. Jedna z jej firm ubezpieczeniowych zapłaciła 3.5 miliona. Resztę pewnie pokryła ta druga firma, a nawet jesli nie, to przecież ma od Deppa pare milionów. Dostała po rozwodzie 6. Dajmy, ze polowe już przekazała na te cele charytatywne, to w dalszym ciągu ma 3. Za prawników w