Wpis z mikrobloga

Dobra obudziłem się, więc oficjalne potwierdzenie: START 25.12 o 19.00

Strona servera - aktualnie test server, reset bazy danych i możliwość zakładania nowych charów w sobotę wieczorem. Założone konta nie będą usuwane.
Mapa świata
Wykopots Wiki

Od poprzedniego startu udało się wyeliminować wszelkie znane krytyczne i uciążliwe błędy, poza tym poprawione zostało sporo expowisk, i dodane kilka nowych, aby więcej miejscówek było sensownym wyborem. Dodane zostały dwa nowe questy, oraz trwają prace nad kolejnymi, które ukażą podczas edycji. Do zobaczenia w temple.

Rate servera na nadchodzącą edycję:

Exp - Stages
Mlvl - x4
Skille - x7

Najważniejsze zmiany:

Poprawione systemy/critical bugi:
- naprawiony crash na skosie
- fix klonowania itemów i crasha servera arrow slotem
- market - zmiana systemu, wystawianie i kupno itemów ze stash/depot/inbox, fixy innych bugów
- system imbu - fix stackowania, płatność z banku, pobieranie itemów ze stasha
- niemożliwe podwójne ustawienie danego preya
- brak logoutu po śmierci (nie wyrzuca z party, nie resetuje analizerów itp)
- dodany Depot Search
- zmniejszony delay podczas kupna u npc, możliwość handlu poprzez "hi, buy" (max 100 itemów)
- stamina nie rośnie szybciej niż powinna w pz

Dodane mapki:
- Weakened Frazzle - Praga
- Draken Abomination, Elite - drakeny
- Floating Savant, Fury etc - Praga
- Shaburaki - zachód stepu
- Askaraki - wschód stepu
- Glooth Golemy - podziemia Bornholm
- Execowtioner, Muhtanty - podziemia Bornholm
- Putrid Mummy - wschód pustyni
- Elder Mummy, Vampire etc - tomba przy oazie
- Sandstone Scorpion, Hieny, Shadow Pupil etc - zachód pustyni
- podziemne Leaf Golemy etc - pod południowym lasem
- Wereliony - po drodze na Asury
- Werefoxy - między stepem a pustynią

Odświeżone/przerobione respy:
- Praga Północ ogólnie
- Mutated Tigery step - więcej potworków, przejść itp
- Minosy Bornholm - wywalone Amazony, zmniejszona ilość
- Rot Elementale Bornholm - ogólny remake
- Glooth Bandity Bornholm - remake
- Ancinety na pustyni - dodatkowe piętro
- Worker Golemy - odświeżenie, wywalenie War Golemów
- Podziemia z Bog Raider+Hydra - zmiana spawnu na Bogi + Rot Elemental
- Corymy koło Kongo - głębsze podziemia
- Giant Spidery koło wiedźm - powiększenie
- mniejsze poprawki: Yielothaxy, Diremawy, Tunnele, Cobry, Werewolfy, Killer Caimany, Nightmare Sciony, Mutated Humany

Balans:
- Asury -12% exp
- Medusa i Serpent Spawn -12% exp
- Falcony +5% exp
- Energole - Sparkion itd +15% exp
- Roaring Lion -15% exp
- Brimstone Bug - 25% mniejszy dmg
- Weaken Frazzle i Silencery - zmniejszony loot
- fix Yielothaxa (bił 2x za często)
- poprawki czarów i ataków Wereboar, Werebear, Werewolf
- wiele innych mniej istotnych poprawek

Szczegółowe changelogi w zakładce na discordzie.

#wykopots #mirkots #tibia #tibiazwykopem #gry
Pobierz Geron - Dobra obudziłem się, więc oficjalne potwierdzenie: START 25.12 o 19.00

Str...
źródło: comment_1671735068dejWlILZQ9qdSJR807Sqnp.jpg
  • 29
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: akurat geron to fachowiec otsowy, a to że jest frekwencja jaka jest to już nie jego wina. Wystarczy zobaczyć jak sobie radzą serwery, które jeszcze parę lat temu pękały w szwach, wszystko puste po miesiącu. Kiedyś to przecież grubas toruński zrobił reklamę i tylko dlatego ten ots się jakos fajnie wystartował, teraz nawet nie ma kogoś z zasięgami co w tibie gra.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Nie wiem co ci odbiło po latach, ale jak ci się znudził server i teraz ci nie odpowiada, to utkaj dziurę i się nie udzielaj zamiast zniechęcać zainteresowane osoby. Rozumiem czepianie się zapowiedzi, ale twoje sugerowanie, że na serverze nie ma nic do roboty, a admin ustawia respy pod siebie to totalna odklejka i przejaw złej woli. Paladynem ostatnio grałem w 2016 roku dla twojej informacji.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Solo nie gram praktycznie nigdy i nie biję serpentów, tylko asury które jakimś cudem znerfiłem, więc też fajny zarzut xD. Na aktualnym testowym robiłem dokładne testy ponad 25 miejscówek, i sea serpenty nie były jakieś wybitne, na tyle aby je zmieniać. Jest wiele respów z podobnym i lepszym potencjałem, oczywiście na nieco inne przedziały lvlowe. Nie wykluczam lekkiego nerfa ich czy scionów które są na podobnym poziomie, ale zrobienie tego
@bart0sz: Wypominanie mirkotsa mnie #!$%@?, to był typowy fenomen, gdzie marahin wstrzelił się z pomysłem w dobry termin, i grało 300 osób na serverze, gdzie były 3 questy skrzynkowe, i 5 expowisk - najlepsza dziura z pięcioma dlami, bez żadnych systemów urozmaicających grę i zbugowanym wszystkim co możliwe. Wtedy liczba graczy przybywała roznosząc się pantoflowo, realnej reklamy nie było żadnej. Dwie edycje się udały przez hype, a trzecia upadła w tydzień
@kodecss: On zawsze na incognito nickach, bo się boi zgnojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rok temu było 200 osób na start i kilka tygodni trzymało się takie grywalne 50-100 osób. Contentowo jest ponad 20 questów npcowych i mnóstwo skrzynkowych, questy na wyższe lvl z daily bossami do klepania typu oberony, jaule, izcandary etc, klasyczne questy pod teamy jak poi czy inq. Zwykłe i daily taski, które można
@Geron: chłop co się zesrał i teraz będzie cały dzień odpisywał XD

Na aktualnym testowym robiłem dokładne testy ponad 25 miejscówek, i sea serpenty nie były jakieś wybitne, na tyle aby je zmieniać. Jest wiele respów z podobnym i lepszym potencjałem


No to ciekawe, że 170+ EKi na sea serpentach dalej siedzą XD

Nie wykluczam lekkiego nerfa ich czy scionów które są na podobnym poziomie, ale zrobienie tego zmniejsza potencjał knighta
Pobierz PortalZeSmiesznymiObrazkami - @Geron: chłop co się zesrał i teraz będzie cały dzień o...
źródło: comment_1671794914U2q3qoUPh9lwkFm600slKN.jpg
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Ty odpisujesz pod każdym postem i się prujesz zniechęcając i irytując wszystkich swoimi wypocinami, ale że ja coś odpowiedziałem, to się zesrałem. Tymczasem ty wysyłasz posty sprzed 1.5 roku od kiedy już byly zmiany, screeny na których nawet nie wiadomo jakie są rate, stage i boosty, oferujesz ludziom zapłatę aby ci dali dowody na exp/h, i mimo tego ich nie dostajesz, spinasz się o to, że expowisko optymalne na 150-200lvl
@Geron:

Ty odpisujesz pod każdym postem i się prujesz zniechęcając i irytując wszystkich swoimi wypocinami

bez przesady, może na 5 wpisów odpisałem z czego z 2 to był hejt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tymczasem ty wysyłasz posty sprzed 1.5 roku od kiedy już byly zmiany, screeny na których nawet nie wiadomo jakie są rate, stage i boosty, oferujesz ludziom zapłatę aby ci dali dowody na exp/h, i