Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Pomocy!
Czy ktoś orientuje się jaki jest czas na zgłoszenie naruszenia nietykalności cielesnej?

Wczoraj w drodze do rodziny na święta na jeden ze stacji przy trasie zostałem uderzony przez kierowcę ciężarówki w twarz. Gbur zaatakował mnie przed wejściem do restauracji pod samą kamerą. Nie do końca rozumiem o co mu chodziło, sam nie chciałem wszczynać awantury tylko spokojnie wyjaśnić sprawę. Niestety dla mnie skończyło się na jego pięści na mojej twarzy. Na szczęście bez większych obrażeń poza stłuczeniem.
Na miejsce została wezwana policja. Bardzo mili Panowie Policjanci próbowali uchwycić kierowcę jednak ten zamknął się w kabinie. Jednak udało im się sprawdzić nagranie z monitoringu z restauracji, na którym ewidentnie widać napaść typa na mnie. Ja natomiast pojechałem na SOR.
Policjanci poinformowali mnie, że sprawę powinienem zgłosić na swój komisariat. Obecnie jestem u rodziny na świętach i nie uśmiecha mi się wracać przez pół Polski tylko po to żeby gościa zgłosić.
Stąd pytanie - czy mogę to spokojnie zrobić po świętach, za kilka dni? Czy sprawa musi być zgłoszona natychmiast?

#policja #pobicie #afera #prawo #sadownictwo #naruszenienietykalnosci
  • 8