Wpis z mikrobloga

Zdaniem normika każdy jest kowalem swojego losu no sam sobie wybrałem to że ojciec miał #!$%@? i nie mieszkał z nami matka była za granicą brat schizofrenik ganiał mnie z nożem drugi brat kryminogen mnie #!$%@?ł siostra ćpała i ze swoim chłopakiem zrobili z domu meline na kontrabande z Białorusi.
#przegryw #blackpill #rozwojosobistyznormikami
  • 22
  • Odpowiedz
@Jamal_2002: Pierwszy krok już za Tobą, zdajesz sobie sprawę z #!$%@? przeszłości. Teraz znajdź w tym jakieś plusy. Nie zszedłeś na psy jak siostra z braćmi(albo mi o tym nie wiadomo, nie wynika to z Twoich żali). Dzieci z bogatych domów też narzekają na starych że nie nauczyli ich podstawowych zasad funkcjonowania w normalnym świecie. NAjgorsze to we wszystkim szukać minusów mordo. Zacznij od obiektywnej oceny samego siebie, nie wiem,
  • Odpowiedz
@Jamal_2002: No jeżeli od razu tak zakładasz to tak będzie. Jeśłi tylko dasz sobie szansę pomyśleć inaczej to może uda Ci się wyjść z #przegryw . Każdy dzień daje możliwości, wiem że brzmi to jak oklepany slogan, ale tak w istocie jest. To od Ciebie zależy czy jutro wstaniesz zmarnujesz cały dzień na wykopie wśród zwierząt, czy wieczorem nakreślisz sobie plan co zrobić, jak to zrobić, i zacząćto
  • Odpowiedz
@Jamal_2002: Masz dopiero 23 lata , może warto wyjechać na jakiś czas za granicę odłożyć kasy przemyśleć co chcialbyś robić w życiu i to próbować zrealizować wiadomo to nie jest latwe dla osoby bez wsparcia i z #!$%@? psycha, ale możesz jeszcze szczyty zdobywać byle żebyś nie popadł z alkoholizm bo to rozpuszczalnik miłości i marzeń .
  • Odpowiedz
@Jamal_2002: to uderzaj tylko nie wybieraj sobie prac sezonowych szklarni upraw zbiorów bo tam się nic nie nauczysz a jedyne co to cię uwstecznią szukaj gdzieś na budowę albo jakaś fabryka związana z mechaniką elektroniką itp
  • Odpowiedz
@Jamal_2002: No to kuuurde, plan masz, coś robisz. To poczekaj na efekt. Drzewa nie rosną w jeden dzień. Twój mózg jest zaprogramowany z Twojej przeszłości, osiągniesz jakieś skuces, jeden drugi, sprawi Ci to radość, to mózg powoli zacznie się przestawiać. Czas, i praca + sukces pomoże Ci się ogarnąć. Ano i nie bierz narko, bo One wypłukają Cię z wszelkich pozytywnych myśli. Nawet trawa. Wiem paliłem dużo swego czasu, i
  • Odpowiedz
@Wilhelm_Zdobywca: Dokładnie zioło też zabrało mi kawałek życia i szczęścia alkohol rujnuje wygląd zewnetrzny jak i silnie uzależnia powodując często tragedie życiowe , blokuje samorozwój , powoduje zmęczenie ogólne życiem.
  • Odpowiedz
@Jamal_2002: No ok, Ty nie jesteś kowalem własnego losu. Zostałeś skrzywdzony w dzieciństwie przez starych i rodzeństwo. Możesz się poddać i już do końca życia tkwić w marazmie. Do końca życia musisz być nieszczęśliwy i już absolutnie nic nie możesz z tym zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pwone A co niby mogę zrobić rodziny nie założę bo przez niski wzrost nie znajdę kobiety plus nie mam prawie znajomych na karierę w boksie za późno a chciałem zostac instruktorem stałej pracy z w miarę dobrymi zarobkami też nie znajdę ty nie rozumiesz jak to jest stracić coś czego nie można odzyskac
  • Odpowiedz