Wpis z mikrobloga

@MarcinE45: dla mnie niech sobie mają te OFy tylko nazywajmy rzeczy po imieniu, Pani Prezes firmy kosmetycznej sobie kupi Hermes Birkin za pieniądze które zarobiła pracą a te influ za hajs zarobiony cipą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Phyrexia: dodawaj proszę, ze ona ma racje dla kobiet twojego pokroju. Tyle dobrego, ze się z takimi poglądami nie kryjecie, mniejsza szansa ze jakiś facet się natnie i będzie później żałować.
  • Odpowiedz
@wortor: ale ona ma racje. Jak jej to nie przeszkadza ze sprzedaje swoja prywatnosc, to co komu do tego. Dobrze ze glosno o tym mowi, bo dzieki temu osoby ktorym to przeszkadza moga onijac ja szerokim lukiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarcinE45: nie wiem co za typka, ale w sumie dobrze pisze. Tej jest przyjemnie jak ją ruchają w robocie, gdzie typowy robol dymany przez system i szefa-Janusza ma gówno i ból życia.
  • Odpowiedz
dziwia mnie faceci, ktorzy sa z partnerka ktora sprzedaje swoja nagosc. ani ona ani on nie maja szacunku do wlasnej prywatnosci/nagosci. kobieta podbije sobie atencje, zarobi, cos na tym zyska. facet tylko traci, glownie szacunek do samego siebie.
  • Odpowiedz