Wpis z mikrobloga

Czy prócz rodziny oczywiście, macie kogoś, jakąś bliską Wam osobę, którą chcecie obdarować prezentem?


@Akinori456: Zapomniałeś skalmar, że siedzisz na tagu #przegryw ( _)

Obdarowalibyście nawet swoją byłą prezentem jakbyście mieli dobry kontakt? Oczywiście jak ktoś miał...

Nie.

Nie musi być to bliska osoba, dałbym prezent randomowej osobie, którą znam krótko, ale polubiłem)
@Mr_3nKi_

Zapomniałeś skalmar, że siedzisz na tagu #przegryw ( _)


Nie... Nie zapomniałem się, że jestem na tagu... Po prostu nie mam kogo się o takie rzeczy pytać...

Nie musi być to bliska osoba, dałbym prezent randomowej osobie, którą znam krótko, ale polubiłem)


Serio? Nawet dopiero co poznałeś tą osobę wczoraj?
Serio? Nawet dopiero co poznałeś tą osobę wczoraj?


@Akinori456: Aż tak to nie. Poznałem przez te 2-3 miesiące naprawdę miłe osoby, które same z siebie do mnie podchodzą i pytają sie, jak sie czuje i jak zdrówko - taka mała rzecz, a naprawdę cieszy. Nie wydają mi sie fałszywe, bije od tych osób "pozytywna energia".
Aż tak to nie. Ale poznałem przez te 2-3 miesiące naprawdę miłe osoby, które same z siebie do mnie podchodzą i pytają sie, jak sie czuje i jak zdrówko - taka mała rzecz, a naprawdę cieszy.


@Mr_3nKi_ No może lekko przesadziłem, ale zgadzam się z Tobą, jakby to była osoba poznana minimum 3 miechy, i by była kulturalną, koleżeńską osobą, to tak samo obdarowałbym tą osobę jakimś drobiazgiem.