Wpis z mikrobloga

Oficjalnie powracam do pixeli i mam Wam do zaprezentowania plakat do filmu "Nie lubię poniedziałku" - klasycznej komedii przypadku z początku lat 70tych. Mam olbrzymią sympatię do tej produkcji i zważywszy na olbrzymią ilość wątków fabularnych, długo marzył mi się wielki horyzontalny plakat, który wynagrodzi uwagę innych sympatyków starego polskiego kina () Dajcie znać ile wątków wyhaczyliście i zalecam pooglądać w powiększeniu, bo jest to dość niestandardowo duża rozdziałka. To chyba najbardziej pompastyczny pixelart jaki zrobiłem do tej pory i być może nie był to dobry pomysł by brać się za takie przedsięwzięcie po tak długiej przerwie, ale świetnie mi się nad tym pracowało i miałem pretekst by odświeżyć sobie ten film już setny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem printu, to zapraszam tutaj do mojego sklepu Etsy

Dajcie proszę znać jakie produkcje/sceny/cytaty z polskiej kinematografii chcielibyście zobaczyć w przyszłości i zapraszam na pradawny tag #pixelemirka

instagram pixelowy

#pixelart #tworczoscwlasna #prl3d #plakatyfilmowe #prl #grafika #grafikakomputerowa
potrzebne-informacje - Oficjalnie powracam do pixeli i mam Wam do zaprezentowania pla...

źródło: comment_16717005221PhmEjcXExyYnHYqKZMG8F.jpg

Pobierz
  • 54
@potrzebne-informacje: pamiętam ten film za dzieciaka tylko z jednego motywu. Kilka razy widziałem urywek tego filmu, gdy oglądał go dziadek z babcia i był moment, że ten chłop utknął na dźwigu i o pomoc wołał ( ͡° ͜ʖ ͡°)