Wpis z mikrobloga

@visas: Znam historie takiego jednego osiedla. Deweloper sprzedał wszystko szybko tanio za gotówkę na firmę krzak, pieniądze szybko wydał i osiedla nie dokończył ¯_(ツ)_/¯ kupujący w zasadzie nic nie mogą zrobić bo to były jakieś umowy przedwstępne i tak sobie przytulił kilka milionów dodatkowych w okresie dużego popytu na mieszkania...
@visas: Kiedyś czytałem artykuł w tfu wyborczej o takichwlasnie nie dokończonych budować domków jednorodzinnych. Za większością kryje się tragedia ale niekiedy ludzie wygrywali duża kasę lub spadek i spierdoalali z tego łez padołu.
Teraz zawsze mimowolnie się zastanawiam jak widzę pustostany, co mogło pójść nie tak.
To tak jak z sumowaniem cyfr rejestracji mijających mnie samochodów jak jadę jako pasażer xd
Co miał zrobić sąd, prowadzić rozprawę przez tablica ouija? xD Przecież śmierć pozwanego jest z mocy prawa podstawa do umorzenia postępowania, potem można się sądzić z jego następcami prawnymi - jacyś byli na pewno, trzeba to tylko ustalić. To że rodzice postanowili kupić dom za setki tysięcy a na prawnika 500 zł im było szkoda no to co mam ci powiedzieć.


@Alakecz: W teorii pięknie, w praktyce mój ojciec sądzi się
@Hamalesn: Jeszcze jak! Tylko szkoda, że stoją i straszą. Chociaż raz na 5 lat coś tam się ruszy do przodu XD nie wiem za bardzo kto to robi i po co, ale zakładam, że drzwi wejściowe im już się same otwierają.

Drogę, która idzie tam wlano jakieś metry betonu żeby było stabilnie. I to wielokrotnie. Dalej się rozjeżdża. Więc nie chce widzieć nawet co się dzieje z tymi domami w środku.
@visas: @visas: Jakaś inwestycja jest tam planowana, takie info tylko znalazłem.

3. Wg Informacji z UMiG została zawarta notarialna umowa inwestycyjna z obecnym właścicielem terenu byłego Osiedla Żubr. W umowie zostały zachowane wszystkie ustalenia zaakceptowane przez większość mieszkańców ul. Trawniki w przeprowadzonej ankiecie w dniu 20.06.2020r. Właściciel terenu zamierza do końca roku wykonać wyburzenia i przygotować teren pod inwestycję. Roboty budowlane rozpocznie w przyszłym roku.