Wpis z mikrobloga

Was też wkur... te aniołki zaczepiające ludzi w galeriach handlowych? Nie lubię jak mnie ktoś zaczepia. Myślą że jak się uśmiechną to już ludzie będą sypać kasą. Co one sprzedają coś czy zbierają na coś kasę czy co? Do mnie jedna próbowała podejść, ale ją zlałam i poszłam dalej. Niech idzie na rokse jak tak lubi się przymilać do obcych.

#bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #swieta #p0lka #januszebiznesu #bozenarodzenie #handel
  • 13
@taka_sobie_: Zbierają na cele charytatywne. Moja koleżanka pracowała przez chwilę jako taki aniołek, bo z jednej strony dobra duszyczka z niej i chciała poczuć się lepiej, poczuć, że w ten sposób pomaga, a z drugiej strony ciekawiło ją jak to wygląda od wewnątrz. No i jak się dowiedziała to się zwolniła. Ta konkretna firma, w której pracowała oddaje 1% na cele charytatywne, resztę pchają do swojej kieszeni :) Najbardziej było jej
@taka_sobie_: Nie wiem czy było znalezisko, ja dowiedziałem się o tym z 2 tygodnie temu. Ale nie ma co winić tych dziewczyn, bo one mają tylko ładnie wyglądać i zbierać pieniądze, no i same robią to właśnie po to, żeby zarobić. Jak to studentki. To, że firma działa pod płaszczykiem "charytatywnej" a wykorzystuje dobrą wolę innych to inna sprawa i to firmie należą się #!$%@? do dupy.
@taka_sobie_: phi, jakie tam ładne sumy oddają XD jedna firma 20%, inna 1/4 zarobku oddaje, mają całą tę działalność, muszą ogarnąć pracowników, stroje, logistykę, no to powiedzmy, że jak przeznaczą 1/4 uzbieranej kwoty to nie ma tragedii. Ale ten toruński #!$%@?łek oddaje 1%, bo wszystko idzie na "koszty operacyjne".
  • 0
@taka_sobie_: phi, jakie tam ładne sumy oddają XD jedna firma 20%, inna 1/4 zarobku oddaje, mają całą tę działalność, muszą ogarnąć pracowników, stroje, logistykę, no to powiedzmy, że jak przeznaczą 1/4 uzbieranej kwoty to nie ma tragedii. Ale ten toruński #!$%@?łek oddaje 1%, bo wszystko idzie na "koszty operacyjne".


@piehtolenierobie który? Było jakieś znalezisko?
Najbardziej było jej żal takich starszych ludzi, którzy wypatrywali w galeriach kiedy te aniołki się pojawią, żeby mogli dać im te pieniądze, bo oni odkładali, bo chcą, żeby poszły na cele charytatywne. A tu tak w #!$%@? są robieni.


@piehtolenierobie: no popatrz, tyle lat na tym świecie a nie wiedzą jak działa, przecież takie wycieranie sobie mordy charytatywnością to standard, patrz kościół katolicki i pan rydzyk ( ͡° ͜ʖ
@piehtolenierobie: Jeśli wiedzą jak to wygląda, to im też #!$%@? do dupy.

Ale nie ma co winić tych chłopaków, bo oni mają tylko pilnować żeby dziewczyny nie uciekły i zbierać pieniądze, no i sami robią to właśnie po to, żeby zarobić. Jak to studenci. To, że firma działa pod płaszczykiem "salonu masażu" a wykorzystuje imigrantki zmuszając je do nierządu to inna sprawa

Tak samo "ludzie" pracujący w przeróżnych call center nadciągający
@benekxd: Jeśli wiedzą, to jest słowo klucz. Koleżanka nie wiedziała i poszła tam w dobrej wierze. Dowiedziała się, po czym rzuciła tę robotę w piździec. Poza tym, porównanie do call center jest nietrafione. Od call center dostajesz propozycje niechcianych usług - w przypadku tych aniołków to Ty wychodzisz z inicjatywą zakupu tych opłatków i innego badziewia, bo masz nadzieję, że te pieniądze pójdą na szczytny cel.